Sayfa 10/1030 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    https://www.vakifbank.com.tr/hizmet-...spx?pageID=746

bulunduğun ildekini ara oran almak istediğini söyle yardımcı oluyorlar.

min. 500k
    teşekkürler

Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    ben de e turuncu var ama ,
    hiç hoşgeldin falan demiyor,
    acaba tamamen kapatmak mı gerekiyor...
    Banada gelmedi . banka kartiyla alisveris fatura odeme vs falan hic yapmadim belki o yüzdendir.

Enpara güncellenmiş. Lira 19-21,5%, dolar 3-4,25% ve avro 1-1,25%.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

4. Hazine 10 eylül'den itibaren altın tahvili ve kira sertifikası ihalesi yapacak

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Tabloya mi yatıralım parayı..arkadaşa sorduk cevap vermedi ..8 yıllık çalıştığım banka yok öyle bir oran diyor ..
    Yeni Müşteriye Zaten Bu Oran Hoşgeldin
    8 Yıllık Tabi Vermezler 😀

oksijeni ve gece gunduzdeki parayı cekip vakıf arı ya gittik ..simdi nal toplayın odea ve seker ..diger gunluklerin netine gore 200-250 baz gerisinde kalırsanız bizde boyle yaparız

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    oksijeni ve gece gunduzdeki parayı cekip vakıf arı ya gittik ..simdi nal toplayın odea ve seker ..diger gunluklerin netine gore 200-250 baz gerisinde kalırsanız bizde boyle yaparız
    Odea Anladım da Şekerbank Takip Ederdi Piyasayı Bakalım Belki Sert Artış Yapar.

2 yıldır stopaj indirimi olması gerektigini ve etkisinin olacagını yazıp durmustum hep o zaman kimi arkadaslar hicbir etkisi olmaz demisti ...ama anlasılan haklı cıktık ruble basta olmak uzere diger gelismekte olanların paraları duserken tl 6.70 lerden deger kazanmaya basladı yavasta olsa ..mb da bir 400-500 yaparsa dolar eskisi kadar cazip olmayabilir .

Sayfa 10/1030 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •