Sayfa 590/1002 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: Viop-XXXI

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    laf soktuğumu sananlar olur diye,

kesinlikle böyle bir düşüncem olmadı. samimi olarak yazmıştım. çünkü borsanın tamda kırılma noktasında birde terse oynayan birinin buralardan para kazanması mümkün değil. bunun daha yarınıda var
    hocam ne yarını. piyasada doğru zamanda short yapan bu sene çok kazanacak o ayrı. garan 7 seviyesinde gap var. ama adamlar boru gibi yeşil çizdiler. sanmam ki bu gece sakin kafayla düşünen adam yarın short açsın.

cümleten iyi akşamlar.

Bazen piyasayı izlemicen,oluruna bırakacan, bugün öyle bir gündü. Ben de çoğu pozdan erken çıktım. Ekranı kapatsam temiz bi yüzde yirmi daha kârım vardı. Yine de güzel bir gündü
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    hocam ne yarını. piyasada doğru zamanda short yapan bu sene çok kazanacak o ayrı. garan 7 seviyesinde gap var. ama adamlar boru gibi yeşil çizdiler. sanmam ki bu gece sakin kafayla düşünen adam yarın short açsın.

cümleten iyi akşamlar.
    farkındaysanız ben ne görüyorsam onu yorumluyorum ve bunun yarında devam edeceğini düşünüyorum. daha sonraki günler için bişey diyemem her şey olabilir. bunun kararını verecek olan biz değiliz
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kasada jeton azalmış, biraz yeni taze gıcır gıcır jeton ilave edelim dediydim abi,
    427bin jeton akşama kadar onbin artsa 437bin eder
    Tarkank abi, aksam bakalım bugün kasa ne kadar artmış, ben enaz 10bin diyorum, sence

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yonca ve eregl le geceye girdik.
    Diğer tahtaları yazmaya gerek yok onları bilen biliyor maliyet çok düşük tahtalar.
    Özl den bazı arkadaşlar Bulut koskoca yonca daki obo yu görmedinmi demiş .
    Çoğu teknikçinin o sağ omuz yapılırkenden beri takipte zaten ,
    Benimki ters salvo diyelim herkesin gördüğünü uygulayacaksa zaten borsanın fişi çekilmiştir.
    Bir nevi Tatar Ramazan gelir oyunu bozarmı dedim
    Oyunu geçen hafta okuduk ama disiplini kaybedip oyundan maliyetle erken çıktık geçen hafta.
    Piyasa cezayı keser Eregl,yonca nın cezası bana oyunda kalsaydım o maliyetlerle çok güzel karım olacaktı.
    Bu piyasada aç gözlü olmamayı öğrendim treder olarak ama disiplin olayını tam uygulayamadık.
    Beni iyi bir 3 lü rakamlardan etti.

6. Biz zarar ettik ama olsun piyasa kazandı sindoma abi, adamlar bugün piyasayı çevirdi, tebrik etmek lazım. Bankalarda ki obo yu çalıştırmıyak dediler bistti ipten aldılar..stock hoca nın Nisan sonu hedefi tekrar gündeme geldi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,661
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biz zarar ettik ama olsun piyasa kazandı sindoma abi, adamlar bugün piyasayı çevirdi, tebrik etmek lazım. Bankalarda ki obo yu çalıştırmıyak dediler bistti ipten aldılar..stock hoca nın Nisan sonu hedefi tekrar gündeme geldi
    xbnk OBO iptal oldu..tekrar boyun çizgisi üzerine attı.
    bu gün piyasa 100 kaplan gücündeydi.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biz zarar ettik ama olsun piyasa kazandı sindoma abi, adamlar bugün piyasayı çevirdi, tebrik etmek lazım. Bankalarda ki obo yu çalıştırmıyak dediler bistti ipten aldılar..stock hoca nın Nisan sonu hedefi tekrar gündeme geldi
    Bozkurt yoncada şuanda 2 tane ayrı formasyon vardı .
    Geçen hafta herkes OBO takip ederken ben, aylık 2 li dip takipteydim.
    Oyunu teknik olarak öyle kurdum , sadece şubat ayındaki yabancı satışı oyunumuzdaki disiplini bozdu.
    9.21 üzerinde kaldığı sürece yarın takip edicem.

Sayfa 590/1002 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •