Sayfa 92/627 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 5012 madde; 729 - 736 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Hafta sonu gs yi yenme ihtimali daha yüksek fikstür olarak daha iyi hemde çok daha iyi ama borsada gs çıkıyor anlamadım

2. Herkes bir takıma zar attı ama özellikle ts çok şişti alttan alanlar için çok sorun olmaz ama bu fiyatlara çok can yanacak oralarda

3. pz tesi olaya bakın siz fener ve bjk yenerse büyük ihtimalle de böyle olacak

4. Her yenilgiden sonra çıkıp -10 olursa öpüp başınızın üstüne koyun ,oranı siz yazın diyen arkadaş aldığın veballe mutlu musun şimdi?

5. Mantıksız bir fiyatlama ve baskı olduğu çok açıktı.. Ama malımı kaptırdım maalesef.. Hissedeki arkadaşlara bol kazançlar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Diğerlerine bakınca burda hareket yeni başlıyor bile olabilir. Bugün geçen hafta aldıklarımı verdim ama biraz pişman oldum. Belki 40ları görebilir.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

değerli kardeşlerim bugün fener 984 milyon, gs 2 milyar 789 milyon, ts 665 milyon, bjk 824 milyon yani toplamda sportifler 5 milyar 262 milyon hacim yapmış. (az daha zorlasalar 4 büyükler 8 saatte '1 milyar dolar' gibi acaip bir meblağa vuracakmış!!!)
    bistteki günlük hacim 11 milyar ve bunun neredeyse yarısı fb, gs, bjk ve ts'den gelmiş.
    bu tüm zamanların rekoru!

1.5 milyon kişinin girip çıktığı, bunların 20 bin tanesinin tüm bist'in üçte ikisini elinde tuttuğu ve bu balinaların ekseriyetle diğer ufak balıkları yuttuğu veya kolunu bacağını kestirdiği gerçeğini göz önüne alırsak, kredi çekip, onun bunun gazıyla tepelerden sportiflere girecek olan ky arkadaşlarımızın çoğunun pişman olacağını söyleyebilirim. başka bir kardeş çıkıp benim yanıldığımı söyleyebilir ve haklı çıkabilir bu da onun görüşüdür.

imf'nin tüm değerleri dolar yerine elektronik para birimi sdr'ye endekslediği ve abd başkanlık seçimi akabinde dünya çapında tüm borsalarda dalgalanma beklenirken yakaladığımız son veya sondan bir önceki boğa piyasası olabilir. veya optimist düşünen başka bir arkadaşa göre olmayabilir.

amma ve lakin, önümüzdeki süreçte sadece fener değil, diğer sportiflerde de zirvelerden kağıda girecek olanlar dikkatli olmalılar.
    spek'in kafasındaki tek şey yıllarca alınteriyle biriktirdiğimiz paramızı cebimizden söküp almak. bu ibişe paranızı kaptırmayın!

bu arada dün en düşüğü 16.00 en yükseği 16.70 olmak üzere 356.000 lira açığa satış vardı.
    bugünkü grafiğe ulaşan kardeşimiz bi zahmet buraya atarsa ufkumuz açılır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

8. GS nin hali nedir öyle ya resmen 200 milyon acığa satış var ilginç bir durum var para söz konusu olunca tüm taraftarlık olayı bitiyor sanki çok fenerli cimbomlu var ts sayfasında cirit atıyor

Sayfa 92/627 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •