Sayfa 340/889 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Burada oyun dönmediyse ben de birşey bilmiyorum. 8 yıldır dönen oyunlarına yenisini eklediler. Araştırılsın eminim kartal belediye meclisinden birçok kişinin veya yakınının hissesi vardır turgg de. Perşembe dönen dalavereyi önceden bilerek lehlerine çevirmiş olduklarına eminim. Şu anda burayı okuyor bile olabilirler. Allah çoluk çocuklarından çıkartsın yedikleri paraları. Ben alın terimle biriktirdiğim her kuruşumu buraya yatırıp sabırla 8 senedir bekliyorum. Gerek firma gerekse belediye, kim kendine ne menfaat sağladıysa burnundan gelsin. İmar başkanına mesajla yazdıklarıma cevap bile veremedi. Bugün kanal İstanbul güzergahında katar emrinin annesinin aldığı tarla nasıl değerlendi? Biz 8 yıldır bekliyoruz, katarlı aldı 1 yıl olmadan tarlası ticaret ve konut alanı oldu. Biz sadece piyonuz, daha ötesi yok.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Burada oyun dönmediyse ben de birşey bilmiyorum. 8 yıldır dönen oyunlarına yenisini eklediler. Araştırılsın eminim kartal belediye meclisinden birçok kişinin veya yakınının hissesi vardır turgg de. Perşembe dönen dalavereyi önceden bilerek lehlerine çevirmiş olduklarına eminim. Şu anda burayı okuyor bile olabilirler. Allah çoluk çocuklarından çıkartsın yedikleri paraları. Ben alın terimle biriktirdiğim her kuruşumu buraya yatırıp sabırla 8 senedir bekliyorum. Gerek firma gerekse belediye, kim kendine ne menfaat sağladıysa burnundan gelsin. İmar başkanına mesajla yazdıklarıma cevap bile veremedi. Bugün kanal İstanbul güzergahında katar emrinin annesinin aldığı tarla nasıl değerlendi? Biz 8 yıldır bekliyoruz, katarlı aldı 1 yıl olmadan tarlası ticaret ve konut alanı oldu. Biz sadece piyonuz, daha ötesi yok.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Oyun yıllardır dönüyor bunca yıl bu imarı kim engelliyorsa menfaatleri için kullanıyorsa al bendende o kadar.

3. Aynen ben de katılıyorum sizlere arkadaşlar. Her ne siyasi parti olursa olsun , ülkemizin en büyük sorunu işsizlik , a be vicdansızlar , ahlaksızlar , bu imar durumunu çıkarlarınız için ne kadar geciktirirseniz , bu ülkenin istihdamına o kadar hançer vurmuş olursunuz.Hiç mi vicdanınız sızlamıyor.Şimdiye kadar bu bölgeye yatırımlar başlasaydı bir sürü mühendis, işçi , beyaz ve mavi yakalı burada çalışacaktı.Yeni projeler , yeni istihdam olanakları olacaktı. Hiçbir vizyonu olmayan belediye buradaki her yatırım için o kadar vergi gelirin olacak , hiç bunları düşündün mü ?????????????

4. hergun bir kurum 13-15 bin lot satiyor bu ne arkadas yaaa sirayami girdiniz...bugun garanti yat. satiyor bakalim yarinki sira kimde

5. kanal istanbulun 1/1000 likler bile onaylanmis bu ne yaaa 15 yildir kartalin imari cikartilamadi...

6. bakanlik keske kartala da bi el atsa... bakin chp cikartamadi biz cikartik der...bundan iyi reklam mi olur

7. Konut arazi ve tarla satışları manyak bir patlama yapmış ilgilenenler araştırıp okusun. Para pul olunca genelde böyle oluyor.

Patron sağ olsun herkese bedava tarla veriyor hemde fiyatı artırmayı burak tenzilat yapıyor. Böyle şirket bulunmaz . Kıymetini bilin.

8. İnsanlar haklı olarak parası hızla değer kaybedince araba -ev- altın ve arsa ya koşuyor.Bize gösterilen enflasyon ile sokakta ki enflasyon arasında uçurum var.Sebil gibi ev-araba kredisi dağıtılıyor fiyatlar uçunca da kapanın elinde kalıyor.Turgg de hala ne yapmaya çalışıyorlar anlamak zor imar çıkana kadar da havanda su dövmeye devam edecekler gibi.

Sayfa 340/889 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •