Sayfa 44/124 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. hocam burası twitter değil. 1 mesajında herşeyi yazsanız daha saglıklı olur.

2.  Alıntı Originally Posted by adım bende saklı Yazıyı Oku
    hisseler ne zaman hesaba geçecek bilgisi olanlar
    Zahmet edip bir sayfa önceyi okusan göreceksin

Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Dün estik almıyacam şöyle böyle dedim
    Bugün son anda 140 k alışı gönderdim
    Herkesde özür diliyom
    Herkese hayırlı olsun
    dogru karar vermissiniz tebrikler

4.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Benim bir arkadaş 1000 tane emir girmiş 1 lot 1 lot sabahtan beri uğraşmış bitirmiş ne oluyor böyle olunca :halay:
    Yazık etmiş parmaklarına izahnameyi okusaymış yapmazmış.

Eyvah TH burada! girdiği hisselerde baskı görülür hatta bazılarınca ters intikatör kabul edilir, Sayın TH yanlış algılamayın lütfen! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,

6.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Eyvah TH burada! girdiği hisselerde baskı görülür hatta bazılarınca ters intikatör kabul edilir, Sayın TH yanlış algılamayın lütfen! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,
    O kim ?

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7. Kervan gidada küçük yatırımcıya ek satışlarla birlikte Arzumun halka arz miktarına yaklaşıyor. Yani yakşasık aynı lot arz edilecek Ky ye. Kervan gıda 9 tl den arzum 17 tl den halka arz edilecek benim kıyaslamama göre bence % 4.5 civarında bir dağitım oranı olacak gibi. Bu hisse kervan gıdadan rasyo olarak daha zayıf olduğu için herkes girmeyebilir.

8. Merhaba,
    Vakıfbank İnternet şubesinden arza katıldım, 30.000 TL halka arz için tahsil edildi diyor, arz kısmına bakınca arzum 24.000 TL yazıyor 6.000 TL param kayıp gibi, tutar girerek talep ettim bilen varmı, 30.000 TL tahsil edildi, 24.000 TL arzum yazıyor, teşekkür ederim

Sayfa 44/124 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •