Sayfa 387/1001 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Sürünmeye devammm....

SKYNews muhabiri : Yarın gelecek ABD heyetinden dolayı endişeli misiniz ?

Erdoğan : Neden endişeli olayım ?

Muhabir : Onlara ne söyleyeceksiniz ?

Erdoğan : Ben dimdik ayaktayım onlarla görüşmeyeceğim , ben sadece Trump gelirse görüşürüm

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İstanbul 10. Asliye Ticaret Mahkemesi, haksız rekabet oluştuğu gerekçesiyle Uber faaliyetlerinin durdurulmasına karar verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by medwig Yazıyı Oku
    istanbul 10. Asliye ticaret mahkemesi, haksız rekabet oluştuğu gerekçesiyle uber faaliyetlerinin durdurulmasına karar verdi
    mahkeme, uber'in mobil uygulamasına ve internet sitesine erişimin engellenmesine de karar verdi-habertürk

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 387/1001 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •