Sayfa 769/1004 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Viop LV

spot30... 982500 yukarı kırmaya çalışıyor

peki spot100... 923000... 10000 var... 100 endekisi oraya götürürler mi ?

100 endekisteki kağıtlarıda bilmiyorum ki.. birşey desem

1015750 de görülmüş tabelada

2. Sabahki fiyata göre eurobond alım teklifleri çok yukarıda

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. 10138.25

Haydiii palişkooomm uçurrrr
    Hayat hoş gerisi boş

4. Arkadaşlar IMF bizden borç istedi dediler, para varsa verin dedim loading....
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Şimdi soru şu Naci Ağbal o zaman bu hamleleri yaptığında görevden alındı demekki adam doğru kararlar almış , şimdi bu ülke bu kadar ekonomik dayağı niçin yedi , kimler para üzerine para koydu bu düzende , Birilerinin bir sürü malı çıkıyor beyannamelerde soruyorlar biz emanetçiyiz e o malın gerçek müslüman zekatı verse ne olur onuda sormak gerek gerçi onuda sorsak bir dünya din kültürü dersi dinleriz
    Evet, devlete ödeyecekleri vergiden bir şekilde yırtıyorlar. Benim kirada kıçı kırık bir evim var, kuruşu kuruşuna vergisini everiyorum.

Peki 1000 lerce dairenin zekatı var, ortalama 20 bin kirası olsa, 20 milyon*12= 240 milyon eder...40 da biri 60 milyon eder..her yıl 60 milyon zekat veriyor mu bu amca??? Sorsak, Allahla aramızda der, halbuki zekat toplumun hakkı, nereye, kime verdiğini de açıklasın.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. https://www.hisse.net/topluluk/showt...88#post6755288

Sevgili işçi74 ,keyfin yerine geldi mi

Tcell +%6.81
    Hayat hoş gerisi boş

7. Ali Yıldırım KOÇ
    @AliYiIdirimKOC
    Eski Başkanlarımızdan Sayın Aziz Yıldırım: Kamuoyundan ısrarla saklanan gerçek, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün hakkında UEFA tarafından verilen disiplin kararlarının TFF’nin yönetsel kararlarına dayandırıldığıdır. Bu husus UEFA’nın yargı süreçlerinde sunduğu yazılı deliller ile sabittir. Bunun içindir ki Fenerbahçe Spor Kulübü, UEFA tarafından verilen disiplin kararlarının mali sonuçlarının tazmini talebi ile TFF aleyhine dava açmıştır. Açılan bu davada verilecek karar ile UEFA tarafından TFF yönetsel kararlarına dayandırılan disiplin uygulamalarının haksızlığı yargı kararı ile ortaya çıkacaktır. Döneminin TFF yönetiminin FETÖ’cu unsurları tarafından Fenerbahçe’nin UEFA’dan disiplin cezası alması sağlanmış olup, Türk Yargısı bunun kurumsal sorumluluğu hakkında bir karar verecektir. Bu itibarla “Fenerbahçe, UEFA’dan ceza aldı, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi bu kararı onayladı. Fenerbahçe bu karara karşı bir şey yapamadı†şeklindeki söylemler, halen sürmekte olan davalar karşısında içi boş, tamamen spekülatif bir yalandır.
    Fenerbahçe bağlılarından hiçbiri sözde şike suçlamaları ile ilgili olarak UEFA’dan bir disiplin cezası almamıştır. TFF tarafından verilen disiplin cezaları ise AİHM’nin Ekşioğlu&Mosturoğlu kararı ile kaldırılmıştır. Netice olarak, söz konusu sürece ilişkin Fenerbahçe bağlılarından hiç kimse disiplin cezası almamıştır.
    ÖS 4:01 · 21 Mar 2024

·
    123

Dün atıp tutan Trabzon belediye başkan adayı bak bunlarıda oku.
    Ne döndüyse o zaman onu o şekilde anlatın 3 temmuzu kabul etmiyorsanız .
    ozaman 15 temmuza kabul etmiyorsunuz anlamına gelir sizin bu söylemlerinizle kendinizle çelişmeyin.
    Fenerbahçeye dava açan savcı nerede bir bakın siyaset yapıcam diye kimse Fenerbahçeye laf söyleyemez.
    FORMASYON AVCISI -53

8. İşci abi müsadenle tüpe bi kayıcam, güzelliklen bi yere varılmıyo
    Allah belanı versin tüp

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 769/1004 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz