Sayfa 336/1001 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Dolar/TL 5.8523
    VIOP -1.86%
    BİST -1,52%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Havlasın köpekler avuçlarını yalarlar 40 yıldır başımıza musallat ettikleri bela yeter...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Akçakale'de, belediye anonsuyla okulların tatil edildiği duyuruldu.

Öte yandan Akçakale Belediyesi'nden anons yapılarak, vatandaşların toplu yerlerde bulunmaktan kaçınmaları isteniyor. /HaberTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Milli Savunma Bakanlığı : Hudutlarımızın güvenliğini sağlamak, sınırlarımızın güneyinde bir terör koridoru oluşturulmasını engellemek, DEAŞ ve PKK/KCK/PYD-YPG başta olmak üzere milli güvenliğimize tehdit oluşturan terör örgütleri ve teröristleri etkisiz hale getirmek, yerinden edilmiş Suriyelilerin evlerine ve topraklarına dönüşleri için uygun şartları sağlamak maksadıyla Barış Pınarı Harekatı saat 16.00’da uygulanmaya başlamıştır.

Çocuğunun gözü önünde eski esinin boğazını keserek öldürülen Emine Bulut davası 21 Ekim’e ertelendi

Bahçeli : MHP harekata tam destek veriyor

Bahçeli: "Türkiye, bekasını tehdit eden bölücü örgütleri saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır."

Milli Savunma Bakanlığı : ABD, Rusya Federasyonu, İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalya ile NATO ve Birleşmiş Milletler Genel Sekreterlikleri saat 14.00’ten itibaren Barış Pınarı Harekâtı’na ilişkin bilgilendirildi.

Sayfa 336/1001 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •