Sayfa 371/997 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Konumuz genelde Türkiye ama etkileşim bakımından , Almanya ve Avrupa Birliğinde döviz mevduatı açanlar, veya açmayı planlayanlar dikkat etmeli.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Operasyon olsun diye karar verenleri en önde cepheye gönderebilseydik güzel olurdu.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gene kendine göre soylem anlama aba altindan sopa gösterme perincekin adamları amma vatansever oldular parti adi degisince apodan çiçek almalar enseye tokat g.te parmaklar unutuluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Üzgünüm böyle bir sayfa yok diyor.

6.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Üzgünüm böyle bir sayfa yok diyor.
    ben görüyorum !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Eger bu hukumet bugune kadar kendi basina buyruk davranmayip chp yi azicik dinleseydi bugunlere gelmezdik. Yuzlerce gensoru verdiler reddedildi, yetmedi istisareler raporlar hazirladilar dinlemediler.

Cehape daha ne yapsin.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bloomberg haber ajansının haberine göre; kamu bankaları pazartesi ve salı günü doların yükselişini frenlemek adına yaklaşık 1 milyar dolar sattı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 371/997 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •