Sayfa 440/1002 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sedat Peker, Demirören’i hedef aldı: Tüm mallarını kaybedeceksin!

Peker’in Demirören’i hedef alan paylaşımları şöyle oldu:

1-Lan pambıkören, senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz.

2-pambıkören, baban meteliğe kurşun atarken Milangaz’ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya’nın ona yardım edip ilk dükkanı nasıl açtığınızdan başlayıp, sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.

3- lan pambıkören kendi yalınızı yakıp, içindeki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, sonra sözde yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım. Sizi deli edeceğim.

4- pambıkören, babanın meşhur bir lafı vardı ya Senetle verseler tüm İstanbul’u satın alırım sözünü eskilerin hepsi bilir. Çünkü baban kimseye parasını ödemezdi. Hem mafya hem devlet bağlantılarıyla mallara çökerdi.

5-Seninle işim bittiğinde tüm mallarını kaybedeceksin. Yönetim değiştiğinde de kesin cezaevine gideceksin.

6- pambıkören, Demirören Medyadaki çakma gazetecilerini ve çakma tartışmacılarını da aynı akıbet bekliyor. Hepiniz göreceksiniz. Hepinizi deli edeceğim.

7- Milangaz dosyasının tamamı bende. Okumaya başladım. Yüzde altmışına nasıl çöktüğünüzün evrakı da bende. Göreceksiniz.

8- Mehmetçiğin paraları olan OYAK’a Total’i fahiş fiyatla sattığınızda yeni yönetimdeki hangi üyenin Bu yasadışı, bunu imzalamam dediğini dahi biliyorum. Her şey çok eğlenceli olacak.

https://tele1.com.tr/sedat-peker-dem...f-aldi-412463/
    "Mafya Temiz Eller Operasyonu" Yapıyor 20 yılda ülkenin geldiği duruma bak

2. Dolar başlığı müdavimlerine bir müjde haberi yazacaktım, hatta yazıyı bitirdiğimde ( göndermeden önce tekrar okurum ) baktım ki , insanlara iyilik edeceğim ama kendime kötülük etmiş olacağım ! Anlamışsınızdır, belli yaştan sonra insan hayat kalitesinin düşmesine katlanamıyor. Genç ken yerde de yatılıyor, aç da geziliyor, dayağa bir yere kadar tolere edebiliyor.

Ayrıca artık daha bencil olmaya başlıyoruz. Yılların verdiği tecrübe - yaşanmışlıklar , ihanetler daha tedbirli olmaya yönlendiriyor. Sadece kazancınız sizin aklınızdaki miktarın çok üzerinde olsun dileklerimi sunabilirim.

3. Müjde, elinde dolar tutanlar için mi olacaktı?
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dolar başlığı müdavimlerine bir müjde haberi yazacaktım, hatta yazıyı bitirdiğimde ( göndermeden önce tekrar okurum ) baktım ki , insanlara iyilik edeceğim ama kendime kötülük etmiş olacağım ! Anlamışsınızdır, belli yaştan sonra insan hayat kalitesinin düşmesine katlanamıyor. Genç ken yerde de yatılıyor, aç da geziliyor, dayağa bir yere kadar tolere edebiliyor.

Ayrıca artık daha bencil olmaya başlıyoruz. Yılların verdiği tecrübe - yaşanmışlıklar , ihanetler daha tedbirli olmaya yönlendiriyor. Sadece kazancınız sizin aklınızdaki miktarın çok üzerinde olsun dileklerimi sunabilirim.

4. Müjde mi?

Yen gaz rezervi mi bulduk?

5. elinde TL olup, % 19 ile mevduatta rahat eden sermaye sahiplerine müjde ,
    $$$ 7.50 alım fırsatı yeniden.
    fair value 9.5 değil, 7.50 diyorlar,
    müjde sevenler
    Bosphorus trolü piyasada yok,
    nerede işe,

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Bir süredir göreve çağırılan ''namuslu'' ve ''cesur'' savcılardan sonunda ses geldi...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=393217
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,498
    Piyasa iyice tıkandı.Katardan bile tık yok !!!...Turizm beklentisine girildi,onlarda işler kesat,bu durumda piyasaya güven vermek lazım,tek çare bu !!!

8. TOGG Gemlik tesisinde üretim ve montaj hatlarının kurulması ile 2022 yılının son çeyreğinde ilk seri otomobilin banttan indirilmesi plandığı açıklanmıştı. TOGG fabrikasının paylaşılan son hali, akıllara inşaatı dahi bitmemişken nasıl 2022'de ilk aracı banttan indireceğini getirdi.

Sayfa 440/1002 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •