Sayfa 699/1000 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Berna laçin basın kartı nedeniyle aşı olmuş yazık bu millete,
    Pandeminin riski ile başından beri çalışanları (sağlık çalışanları neyseki aşı oldu) ne arayan var ne soran

berna lacinGlowing star
    @bernalacin35
    ·
    17h
    Aşı ile ilgili
    -ENabız’dan aşı geldiyse gidip yaptıracaksın, devir hakkı yok, aşı karşıtlığının anlamı yok.
    -Basın çalışanlarına aşı önceliğini ben de yeni öğrendim. Ama sadece kartı olanlara imiş bu da bence doğru değil. Tüm 212’liler aşılanmalı.
    -Önce öğretmenler aşılanmalı

https://m.haberturk.com/yazarlar/fat...nalinci-keseri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Zaten uçuyorlar da, bütün Baltık ülkelerinin nüfusunu buraya getirsek, yere konamazlar bir daha.

Tabi ki biz de oraya oraya gidecez, yarımız soğuktan, kalanlarımız ise acından geberecek.
    Dostum benim diş fırçası stelizatörünün devresi ıslanıp pas olmuş, çalışmıyor.
    Islanan devreyi zımparalasam işe yarar mı?
    Veya prinç içerisine felan mı atmak lazım, nemi alsın.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Orhan BAKIRCI
    @Orhan_Bakirci
    ·
    3h
    Ali Babacan: "Bir uyarı yapıyorum, Vatandaşlarımız çok dikkat etsin! Hükümet 103 Amiral bildirisini öyle bir kullanacak ki, bundan sonra Kanal İstanbul'u istemiyorum diyen darbeci ilan edilecek."

https://twitter.com/Orhan_Bakirci/st...85960994652160
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Önce öğretmen asilanmali diyenin kusura bakmayın önce basın kartı olan asilanmali diyenden hiç bir farkı yok. Onu hiç ciddiye alamam. Hatta iddia ediyorum oňlardan da alçakça düşünüyor.
    Önce bekci,polis,jandarma asilanmali sağlıkçılar kadar çalışan bir kurum ve sürekli dışarda korona denetimde, saat olarak ise en az çalışanı haftada 6 gün çalışan bir kurumla haftada 2 gün gideni bir tutmak haa...

korona ile bizzat baş başa olan güvenlik görevlisi iken ogretmen ise yine bir çoğu dönem evdelerde olan öğretmen olsun haa..

Kaç öğretmen koronadan vefaat etmiş görevden kaptığı koronadan once öğretmen olsun haa.

Gorevden dolayi vefaat eden polis asker sayısı keşke açıklansada bı kapasaniz o lanet çenenizi ogretmende öğretmen yeter be.

Ya zaten çoğu zaman evdeler. Kusura bakmayın da önce öğretmen diyenleri hiç ciddiye almıyorum hatta basina önce diyenden daha alçakça görüyorum.

İşte bunun için kendini düşünen kendi çevresini düşünen insanlar oldukça bir tek kendini gören lanet insanlariz. İşte bunun için Allah hepimizin belasını verdi veriyor ve verecek

ANLAMAK İCİN DİNLE CEVAP VERMEK İCİN DEĞİL

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Önce öğretmen asilanmali diyenin kusura bakmayın önce basın kartı olan asilanmali diyenden hiç bir farkı yok. Hatta oňdan da alçakça düşünüyor.
    Önce bekci,polis,jandarma asilanmali sağlıkçılar kadar çalışan bir kurum ve sürekli dışarda denetimde saat olarak ise en az çalışanı haftada 6 gün çalışan bir kurumla haftada 2 gün gideni bir tutmak haa...
    korona ile bizzat baş başa olan güvenlik görevlisi ogretmen yine bir çoğu dönem evdelerde olan öğretmen olsalun haa..
    Kaç öğretmen koronadan vefaat etmiş görevden kaptığı koronadan once öğretmen olsun haa
    Gorevden dolayi vefaat eden polis asker sayısı keşke açıklansada bı kapasaniz onlanet çenenizi ogretmende öğretmen yeter be.
    Ya zaten çoğu zaman evdeler.Kusura bakmayın da önce öğretmen diyenleri hiç ciddiye almıyorum hatta basina önce diyenden daha alçakça görüyorum.

ya sizin bi şeyden haberiniz yok ankarada kaç tane kurum öncelik hakkı diyip kendilerine aşı çıkarttırdı. sayıştay bile çaycısına kadar aşısını vurdurmuş durumda üstelikte işe bile gitmiyor bir çoğu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Dostum benim diş fırçası stelizatörünün devresi ıslanıp pas olmuş, çalışmıyor.
    Islanan devreyi zımparalasam işe yarar mı?
    Veya prinç içerisine felan mı atmak lazım, nemi alsın.
    Eğer nem devreyi bozmamışsa, bolca kolonya ve diş fırçası ile pası temizleyin ve kalorifer peteginin üstünde bir gün kurusun.

Önemli not: Diş fırçasının pilini mutlaka çıkartın, ondan sonra temizleyin.
    Son düzenleme : reha kaya; 05-04-2021 saat: 12:47.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Ya arkadaş eleştirelim olanları da ama önce öğretmen demek polis asker varken önce öğretmen diyen bence kusura bakmayın da önce 212 diyenden asla ve asla hiç bir farkı yoktur. Bu net. Ha bence bu daha alçakçadir ama bu tartışma konusu olabilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    o zaman hic kimse hic bir sey soylemesin mi ?

her sey iktidara yariyor diye konusmasin mi ? fikrini beyan etmesin mi? uyarmasin mi?

her bildiriyi , her uyariyi, her beyani darbe muhtira vs. seklinde mi alacagiz ?

bence adamlar risk alip fikirlerini beyan etmisler. Dogrudur yanlistir tartisilir. Ama sivil toplum orgutleri, sendikalar, akademisyenler (isci isveren farketmez) herkes beyan etsin..
    Ben darbe veya muhtıra vs. şeklinde almıyorum, sizin de almayacağınıza eminim... Ama bu topicteki insanların eğitim seviyesi ile dışarıdaki halkın eğitim seviyesi aynı değil, halkın çooook büyük bir kısmı bu şekilde alacak. Bu 103 şahıs eski bürokrat, dışişleri mensubu, politikacı vs değiller, bunlar eski asker....

Bunlar yaptıkları açıklamanın bir adım sonrasını hesap edememişlerse çok yazık. Birileri için tam "Allahın bir lütfu" oldu.

"her şey iktidara yarıyorsa konuşmasın mı" cümleniz çok saçma. Zira her şey iktidara yaramıyor, bunun farkında değilseniz en son yerel seçim sonuçlarına bakın...Ayrıca olayın iktidara yaradığını da itiraf etmişsiniz bu cümlenizle.

Bu ülkede muhalefetin iktidara gelememesinin en büyük nedeni muhalefete muhalefet eden sözde muhaliflerdir...Onlar yüzünden ülke muz cumhuriyetine döndü ve belli ki halen akıllanmamışlar, halen yaşadıkları toplumu tanıyamamışlar...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 699/1000 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •