Sayfa 323/383 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373 ... SonSon
Arama sonucu : 3057 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. Ya garipçe Allah aşkına sacmalamayi bırak yazıların tutmadikca başka başka nicklerle buraya geliyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Metalhead Yazıyı Oku
    1. Dünya savaşı
    2. Dünya savaşı

3.

Donald J. Trump
    @realDonaldTrump
    The world is at war with a hidden enemy. WE WILL WIN!
    Bunun yazısını okurken bu kişinin yaklaşık 3 kere daha farklı farklı nicklerle buraya gelip yazdığını hiç biri tutmayınca mecburen nick değiştirdiğini aklınızda bulundurarak okuyun. Bana inanmıyorsanız yukarıya çıkıp garipcenin yazılarına bakın bire bir aynı ağacin kalemi.

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Dolar da 4.95 e düşüş bekliyorum. Kayıt için yazdım. Bence tabi.
    Senin gibi buraya gelip çok kayıt bırakan oldu hiç birinin adını hatırlamıyorum.
    Ha bak s400 kurulmaz ve ABD ile iyi ilişkiler kurulursa belki 5 in altını bir süre görebilir.
    Ama şu virüs ülkemizde etkisini kaybetmedikce 7olma ihtimali 5 ten daha fazla...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    618
    $ 6.60 da 30 milyar $ bozulur , 6 ya gider.... FED piyasaya $ verdikçe ons çıkar , $ da düşer,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    Selka reiz gelse de adalet dagıtsa yine (

Dolar 6.49 olmus (

6.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Selka reiz gelse de adalet dagıtsa yine (

Dolar 6.49 olmus (
    SN.Afja...

Bu millete müstehaktır, her türlü müsibet; iyi ile kötüyü; Kasıtlı ile iyi niyetli; Doğru söyleyen ile, yalan söyleyeni ayırt edemeyeceği sürece...

USD 7,21 TL olduğu gün 2 sene belki 50 adet video çektim.. 1000 adet mesaj attım...
    Attığım mesajlar forumda... Çektiğim videolar "YouTube" da...
    Tarihleri belli, ben ne demişim.. USd ne olmuş, borsa ne olmuş, şimdi neredeler.. Onlar neler demiş, o tarihte USD kaç TL imiş..

Herşey kayıtlı olmasına rağmen, AFAROZ edilip, ENGİZİSYON MAHKEMESİN ce AKP'li ilan edilip, kuru meşe odununda yakıldım..

Okuyorum, ve maalesef geçiyorum...

Bir aslan düşünün... Güçlü, akıllı ve lider.. Ama etrafını çakallar, sırtlanlar sardımı, mücadele etmeye çalışsa bile pes edip kaçıyor...
    Biraz bende öyle... Şimdi bu yazıma dahi saldıranlar olacaktır...

SOMUT ÖRNEK;

En son videomda 1 ay önce USD da tepe noktası olarak 6,50-6,55 TL olur ve bu da 2020 yılının ZİRVESİ olur dedim...

USD geldi, onca olay sonunda 6,55 TL de takıldı kaldı...

Haklılığım gene anlaşılacak ama 2020 Kasım ayında BIST 130,000 de iken...

Çanakkale Mart zaferi günü diye kafamda kayıt edeyim bu mesajımı 2020 Kasım Aralık gibi yapıştırırım....

Millet USD a bakıyor... Korona Korona diye ekonomiye vurup oradan hükümeti sallayabilirmiyiz diye KITIRPİYOZ, GÜDÜK, CÜCÜK fikir sahipleri atlar, saldırırlar.. Ama cevap vermeyeceğim...

Yüreği olan gider 6,55 TL den FULL USD alır, 12 TL den satar...

Dekontunuda buradan paylaşır....

Yemez...

Çünkü bu TROL tayfası yazdıkları ve söyledikleri ile sözüm ona grip hastalığından dolayı;

Böyle durumlarda

Fakirlere tuvalet kağıdı aldırırlarken, zenginlere hisse senedi aldırırlar...

Küçük yatırımcı tuhaf bir şekilde asla doğruyu okumaz..

En sevdiği şey her şeyi en sert, en dimdik, en büyük ile eline almayı seviyor...

Kısaca

Celladına aşık olmuş ise bir millet, ister ezan ister çan dinlet... İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet, müstehaktır ona her türlü zillet.."
    Son düzenleme : selka; 21-03-2020 saat: 11:37.

7. Ne oldu beyler çöp doalr çöp dolar diyordunuz neyin çöp olduğunu gördünüz artık. O kadaroiyasaya dolar sürüldüğü ve sürüleceği halde hala degerleniyir. Şu an iki şey çöp değil sadece 1)abd doları 2)ABD dolariyla satınalabileceğiniz sağlık ürünleri.

8. "Celladına aşık olmuş ise bir millet, ister ezan ister çan dinlet... İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet, müstehaktır ona her türlü zillet.."

Bu kısma katılıyorum aynen böyledir

Sayfa 323/383 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •