Sayfa 93/391 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3124 madde; 737 - 744 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. 15 lira hisse alım 10000 lot

2. kchol günlük usd grafik.....

kcholde ilginç bir grafik var ....

şimdi obo görünüm oluşmuş death cros devam ediyor

ancak velakin bunlar olurken obo desteğinde ve daha önceki desteğine yakın yerde göstergede bariz pozitif uyumsuzluk oluşmuş

yani cazip tarafı şu 1,95 usd desteği yakın ve birde 1,85 de yatay yine güçlü bir desteği mevcut

ancak stoba mutlak uyulması gerekir çünkü destekleri kırarsa obo gereği hem kendini hem endeksi aşa çeker

sahol de benze şekilde bir görüntü oluşmuş oda destekde bakalım destekler çalışacakmı...

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

3.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    kchol günlük usd grafik.....

kcholde ilginç bir grafik var ....

şimdi obo görünüm oluşmuş death cros devam ediyor

ancak velakin bunlar olurken obo desteğinde ve daha önceki desteğine yakın yerde göstergede bariz pozitif uyumsuzluk oluşmuş

yani cazip tarafı şu 1,95 usd desteği yakın ve birde 1,85 de yatay yine güçlü bir desteği mevcut

ancak stoba mutlak uyulması gerekir çünkü destekleri kırarsa obo gereği hem kendini hem endeksi aşa çeker

sahol de benze şekilde bir görüntü oluşmuş oda destekde bakalım destekler çalışacakmı...

[IMG][/IMG]
    Dip lerde obo formasyonu çalışır mı acaba feyk bir hareket olması muhtemel mıdır

4. OBO ya dipte olur yada tepede olur. dipte olanda böyle olmaz baş aşağıda olur ben böyle biliyorum.

5. Değerli yerli ve milli borsazedeler.
    Elin gavurunun borsası dolar bazında rekorlar kırarken bizim borsamız TL bazında tarihi yerlerde sürünüyor.
    Bir zamanlar 5 dolar olan BIST 100 endeksi 1,5 dolarlara kadar düşmüş.

Çöp hisseler ve batık spor hisseleri yükselmiş sadece, ama bankalar, holdingler ve ülkemizin en değerli şirketleri yerlerde sürünüyor maalesef. Ülkenin en değerli şirketleri çöp olmuş. Peki madem bu şirketler bu kadar değerli neden bu kadar düşük fiyatlardan işlem görüyor derseniz de bana göre sorun tamamıyla ekonomi yönetiminde. Borsaya inan ben bile bu durum karşısında endişenlenmiyor değilim.

Bir Tüpraş, bir kchol, isctr, sahol, akbank,tcell, ttkom ...dan daha sağlam hisse hangileri var? Açın bakın bakalım son 10 yıllık döviz bazındaki fiyatlarına.

Umarım eylül ayı borsamızın yükseliş başlangıcı olur. Hayırlı kazançlar diliyorum.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6. KCHOL: 14,89-14,90 TL %0,9 artıda BIST100 : 1095

koç holding bugün endeksin de desteği ile sağlam durdu. Bakalım gün sonu kapanışı nasıl olacak?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7. Tehlikeli bölgeden daha çabuk uzaklaşması lazım. Yurtdışı gayet iyimser gidiyor. 1000 puan düşmüş olsa endeks bu 25-30 kademe düşerdi. Neyse yarın endeks düşeni kırarsa, baya olumlu

8. “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican

Sayfa 93/391 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •