Sayfa 19/1004 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Viop - XXX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,727
    .............
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,640
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bu konularda canı yanmış birisin, yaklaşımın üzücü.

Şimdi sabah açılışta, saçma yüksek bir lot ile u-30 hissesini tavan yap, bunu gören vadelide doğal olarak artsın (bir haber vardır ya da başka bir şey diye alım yapanlar olacaktır)..sonra git yan hesaptan vadelide satış yap...sonra yanlış oldu diye, spottaki işlemleri iptal ettir...vadeli kalsın..olur mu böyle saçmalık.

sadece pegasus değil, havacılıkta olumlu bir şey vardır diye, sabah thy alan da olmuştur....kaldı ki thy de dün alanlar yukarıdan güzel mal boşaltmış bugün...bence pegasus sayesinde esas operasyon thy de çekildi.

peki, bir şey çıkar mı buradan..tabii ki hayır...spk, bist vs hepsi bu işlerin içinde...iktidar değişirse, şu an bu işlerde dahli olan kamu yöneticilerin hepsi hesap verecek...yoksa, herkesin yaptığı yanında kar kalıyor.

neden bu konular beni rahatsız ediyor..yıllarca borsalar yatırım yeri, kumar yeri değil diye anlattık durduk, kendi çapımızda bunun mücadelesini verdik..gelinen nokta borsa=kumarhane oldu, yazık gerçekten.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Pegasus tavan dediler...broker açlışta tavan anladı, halbuki babalar, tavan kapayacak demişler işlemler iptal olduktan sonra %1 lere kadar düşmüştü prim, şimdi yine tavana gidiyor....baş oyuncu tabii ki bofa...dün thy aldı, bugün pegasus alıp thy satıyor.
    spot 81 işlem görürken vadelisini 78 den almak ava gitmek olmmuyor mu?
    ben ne gördüysem onu yazdım.

yanlış yapılan kurum ve vadeli işlemler hepsi incelenmiştir merak etme.
    başka kurumdan yüklü poz varmı ters bacak diye o da incelenmiştir.
    bizim aklımıza gelen denetleyicilerin aklına gelmiyor mu?

borsa yatırım yapıyorsan tamam
    ama günde 10 kere hatta hergün 1 kere bile işlem yapıyorsan KUMAR (bence)

benim canım yandı tamam ama böyle şeyden değil. piyasa yapıcının kotasyon yazıp kapanma şansı vermemesinden.
    çok başka şeyler.

pgsus tavan kitlese vadeliside sonradan tavan olsa vadeliyi 78 den alan AVI vurmuş olacaktı.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    REİS,gel anlaş şu İMF ile.,,dolar olsun 6.50

bıst100; 3 dolar.
    İşte o mümkün değil. Kendi ayağına sıkmaz.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    İşte o mümkün değil. Kendi ayağına sıkmaz.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ekonomi bakanı yüzünden der.!!!
    bu ülkede herşey bağımsız der.!!
    reis işini bilir abi.!!

5. " İnceden kırak belini, hadi Dowgil hadi.. "

6.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    spot 81 işlem görürken vadelisini 78 den almak ava gitmek olmmuyor mu?
    ben ne gördüysem onu yazdım.

yanlış yapılan kurum ve vadeli işlemler hepsi incelenmiştir merak etme.
    başka kurumdan yüklü poz varmı ters bacak diye o da incelenmiştir.
    bizim aklımıza gelen denetleyicilerin aklına gelmiyor mu?

borsa yatırım yapıyorsan tamam
    ama günde 10 kere hatta hergün 1 kere bile işlem yapıyorsan KUMAR (bence)

benim canım yandı tamam ama böyle şeyden değil. piyasa yapıcının kotasyon yazıp kapanma şansı vermemesinden.
    çok başka şeyler.

pgsus tavan kitlese vadeliside sonradan tavan olsa vadeliyi 78 den alan AVI vurmuş olacaktı.
    Hepsine bakılmış, incelenmiştir diyorsun..kimin eli kimin cebinde belli değil, neyi, kimi inceleyecek...hatırlı biri aramış, iptal etmişlerdir işlemleri.

22 yıldır aktif bu işlerin içindeyim..senin hem tecrüben, hem geçirdiğin yıl daha fazladır...bu iptal işi kaç defa oldu bu şekilde...ortada tavan vs olmasa çok da önemli değil..ya da vadeli bacağı olmasa yine çok önemli değil...ama bugün yaşadığımız durum bence çok enteresan.

sen, bu spk ve bist yönetimine güveniyorsan, yanlış yapmayacaklarına inanıyorsan, zaten diyecek lafım olmaz.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. 1695 den long olmayan aklımı sistem bağırmış görmemişim.!!!

bugünlük yırttık. yarına allah büyük. hiç gerek yoktu bu kadar sıkıntıya kafa kağıtlar zayıf olduğunu görerek boş yere terledik
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Sayfa 19/1004 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •