Sayfa 948/1004 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Kendi adıma, beğendim sayın yönetici bu değişikliği.
    500 e yakın hisseyi, kendi kritelerimize göre değerlendirmenin yanında, denyimlilerin değerlendirmelerine de ulaşılabilen bir başlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Gedza 4 sene önce aldığımda sığdi şuan o sığ mi?

Elimdeki lotla belki 3-4 taban yaptirirdim o zamanlar şimdi ise lokum gibi yutar vermek istesem bir daha da alalam aynı lotu

Kaldı ki bu itham ettiğin adam beni net 1.500.000 olasi kâr zararından kurtardı

Kusura bakma ama tarizini biraz degistirmelisiniz.

Herkese satasarak neyi amaçlıyorsunuz?

Biri grafik çiziyor 4 çizgi ile bitiyor mu diye eleştiriyorsunuz.

Diğeri beğendiği hisseyi söyleyince spekülatif diyorsunuz.

Kardeşim doğru soruyu sorarsanız Sayın thejacjkalav'a mutlaka cevabini veriyor

Neden gedzayi beğendiğini

Pkartin neden ilgisini çektiğini sorarsaniz tatmin olacağınız cevaplar veriyor

Kaldı ki bunların cevaplarını defaatle verdi geçmişte.

Daha bugün Sn kuluçka'ya yazdım " abi hatirlar misin? Sn thejacjkalav yeni oyuncular çekecektir tahta" demişti diye

Ve bu hafta benim gözlemlediğim birilerinin ise "ky doldu" dediği olayı aylar öncesinden öngördü

Tecrübeye biraz saygı lütfen.
    4 cizik atmissin dedigim kisi ile sakalasiyorum bir kere...o arkadasada saygiliyim kendince faydali olmaya calisiyor...kalav dediginiz yatirimciyi tanimiyorum bende hisse nette 15 yildan fazladir varim...tarzi olabilir benim elestirim temel yok teknik yok hisse ismi paylasmasi...sebep yazmali...12 yil niye yatirimcinin kanini emdi 2022 yilini hissesi diyor daha acik net olmali eger gercekten ky faydali olmak istiyorsa..sebep cok acik ky yok..kimbilir kimlerin ahini aldi toplamak icin.hisse kriteri kendi tarzi herkesin bir tarzi var...kimi az kazanir kimi cok herkes cok kazanamaz zaten....bence sizde direk hisse soyleyrni elestirin...ben iyi niyetle bakmiyorum...birde ben niye sorayim hisse ismini soyleyen sebebinide yazar...

gerek burada gerekse gedza sayfasında şirketin yatırımlarını ve hepsinin bittiğini,yakında sonuçlarının olacağını defalarca paylaştık. bak jant tan gelenler ne yazıyorlar,aylar önce bizim paylaştıklarımızı araştırıp bulmuş adamlar. pkart içinde bazı şeyler yazıldı,araştırmak istiyorsan bir kelime yazayım. THALES...

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    gerek burada gerekse gedza sayfasında şirketin yatırımlarını ve hepsinin bittiğini,yakında sonuçlarının olacağını defalarca paylaştık. bak jant tan gelenler ne yazıyorlar,aylar önce bizim paylaştıklarımızı araştırıp bulmuş adamlar. pkart içinde bazı şeyler yazıldı,araştırmak istiyorsan bir kelime yazayım. THALES...
    Sn kuluçka bence birakalim bu tartışmayı zira Sn thejacjkalav önceki mesajında öyle yazmış
    Ona saygımdan ben noktaliyorum konuşmayı

5. trip atmak anlamsız beyler
    pandemi başından beri sayısız firma hiç hak etmeyecekleri yerlere gittiler gidiyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    trip atmak anlamsız beyler
    pandemi başından beri sayısız firma hiç hak etmeyecekleri yerlere gittiler gidiyorlar
    Aynen öyle 2020 yilinda gozu kapali hisse alan kazandi zaten...

7. Bu arada pkart aldim 2 gun once...pkart sayfasindada paylasim yapmistim...alkim satip pkart aldim...alim sebebim teknik di..zaman zaman dolasirim...gedza ile kiyaslamistim ama kendi grafik formasyonuda zaten 19.2 civarini gosteriyordu...

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Aynen öyle 2020 yilinda gozu kapali hisse alan kazandi zaten...
    Klasik takıldım, teoriye inandım, ben kazanamadım

Sayfa 948/1004 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •