Sayfa 593/1002 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Viop-XXXI

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Erdoğan konuşuyor.....
    Bir şeyler söyleniyor
    Bende özet yazan olur diye buraya bakayım dedim....

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bir şeyler söyleniyor
    Bende özet yazan olur diye buraya bakayım dedim....
    görünen kısmi bir rahatlık olur......aksi esnaf eylem yapar ...bunun farkında.....toplantı çok uzun sürmesi....baya tartışma olduğunu gösteriyor...

3. Sosyal medya ya baktım
    Şöyle yazılmış
    henuz AKP genel BAŞKANI konusuyor cumhur BAŞKANI az sonra konuşacakmış

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    görünen kısmi bir rahatlık olur......aksi esnaf eylem yapar ...bunun farkında.....toplantı çok uzun sürmesi....baya tartışma olduğunu gösteriyor...
    Tartışılır diyorsunuz...
    Hayırlısı olsun herkes için...

SHORT'un zamanı...../

Der Spigel

Haberde ABD Başkanı Joe Biden ın Halkbank davasına hiçbir şekilde karışmayacağı ve mahkemenin kararını bekleyeceği ifade ediliyor.

Haberde bir Türk yetkilisinin ABD ye 2017 de bu davayla ilgili belgeleri gizlice getirmeyi başardığı belirtilirken, New York mahkemesinin delillerinin çok ağır olduğu, Halkbank ın belki 20 milyar dolarlık bir ceza alabileceği ve
    Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın uluslararası arenada büyük oranda zarar göreceği kaydediliyor.

Halkbank ın uluslararası banka sisteminden (swift) atılabileceği,
    böyle bir müeyyidenin Türkiye ekonomisi için de altından kalkılması güç bir darbe olacağı ve 2001 de yaşanan ekonomik kriz şartlarına geri dönüleceği belirtiliyor.

Der Spiegel in dosyasında dikkati çeken ayrıntılardan biri de İran asıllı Türkiye vatandaşı Reza Zarrab ın Federal Soruşturma Bürosu (FBI) soruşturmasında Erdoğan ı ağır biçimde suçladığı iddiası...

Yakındır, bekleriz...

6.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    bozkurt hocam nasılsın? piyasa ne para veriyor maşallah. cuma poz kapatıp senin gibi spota daldık %10 kaptık

grafikler güzel oldu ama, bist100 ben yukarı giderim arkadaş kimse beni tutamaz diyor, bist30 şimdilik sadece tepkiyim diyor.. bugün fazla da hacim yoktu ama bana göre bu durum normal, çünkü geçen hafta satıp çıkanlar tereddüt edip girmedi, eee elinde hisse patlayanlar da daha zarardan çıkamadı ki al sat işleri ile yeni işlemler açabilsinler.. ky'den ne para var ki demeyin, en küçük hesapta bile 500.000 kişi x 20.000 TL =10.000.000.000 TL para eder.

benim en çok merak ettiğim konu bunun sonu ne olacak? şimdi 30 endeksini %1,5-2 daha yukarı, buna paralel 100 endeksini yüzde 3 daha yukarı sürseler, kabaca 30 endeksi için ocak - şubat tepelerinden çekilen çizgiye denk gelir ama 100 endeksi için nadir görülen 3'lü tepe formasyonu olacak.. oradan tekrar satış yeme olasılığı çok yüksek ve insanları yükselişe daha da inandırır. böyle mi olacak? yoksa 30'daki hisseleri alıp deli boğa formasyonu yapıp yukarı mı sürerler?

sen ne dersin bu işe??
    Tebrikler kadirz_m abi,
    bende cuma günü vak vak alın diye diye dilimde tüy bitti, eşe dosta, konu komşuya, hısım akrabaya bi lot zorlan aldırdım. bugün biraz kâr yabmışlar ama yanlış seçim yabmışım, vak vak değilde Kardemir yada şişe aldırsaydık şimdi lingo lingo şişeleri oynardık. nasip yau
    şimdi soruna cevap olarak, endeks düşsede kazanamıyoruz endeks çıksada kazanamıyoruz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Önden bir yarım saat yaptıklarını anlatıyor,
    sonraki yarım saat kılıçlara ve cahape ye sövüyor,
    son 2 dakika kala anlatır heralde

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

bkz önceki analizler

bkz önceki analizler, bu çıbık boyu tek günde max yapmış, tekrar ''1'' üçgeni sınırlarına dayanmış, ''1'' içine girer ve devam ederse bahsettiğim 1813.90=181390 gündeme gelebilir,

bkz önceki analizler
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Sayfa 593/1002 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •