Sayfa 992/1003 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by misli Yazıyı Oku
    e aga sen en az 6 ay diyon o zaman niye bize 10 gün ömrü olan topik açıyon, napcaz biz şimdi yarın düşmez mi diyon, kısalarım kaçcak mı biyerime diyon, üzüldüm.
    Topik kapandığında senin pozun ne olur bilmem ama xu100 3 haneli olmaz

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bu 2 vurkaç jetonumu kapanışa doğru 127.575 den kapadım

Mevcut short jetonlarım olduğu için riske girmeye gerek yok ne üttük kar gözüyle bakıyorum
    Alttan kapandığım vurkaç jetonunun 1 ni
    127.900 1 parti Short 🐻 gece seansı fedde ekşın olsun

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Nalet olasıca dow yine topuklayıverecekmiş gibi duruyor. Paranoyak ettiler şortçuları iyicene.
    hiç sorma buralardan maliyetim var ... şeytanın dürtmesine gerek yok pala sağolsun hiç esnetmiyor... dowda kıramadı şu 27000 i .. hisseleri izliyorum bugün dow düşerken ( - 300 ü vuruyor) thy aselsan pega ak da bırak esnemeyi yukarı yukarı gitti .. napcaz bilemiyorum.. kafa allak bullak oldu.... asel dow eksi 100 ken 32 45 şort açtım... dow eksi 300 oldu asel 32 65 i gördü..

4. Selamlar arkadaşlar ben sinter.. batmış sinter ..ailem dahil her seyimi bu arena sayesinde kaybettim.tek dileğim herkesin uzak durması . Birbirinden ya da inandığı başkalarından etkilenip daha çok kaybetmemesi. Benim başıma gelmez demeyin ayağıma giyecek çorabım kalmadı sonum malum. Ayrıca en sevdiğim insana sesleniyorum subl gerek yok abim ben seni hep okuyorum ve seviyorum. İyi akşamlar.

5. Hala alıyorlar ya. Hala.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Fed faiz kararı sonrasında Dow artıya geçti.....
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar ben sinter.. batmış sinter ..ailem dahil her seyimi bu arena sayesinde kaybettim.tek dileğim herkesin uzak durması . Birbirinden ya da inandığı başkalarından etkilenip daha çok kaybetmemesi. Benim başıma gelmez demeyin ayağıma giyecek çorabım kalmadı sonum malum. Ayrıca en sevdiğim insana sesleniyorum subl gerek yok abim ben seni hep okuyorum ve seviyorum. İyi akşamlar.
    Geçmiş olaun sinter. Allah can sağlığı versin. Her şeyin çaresi var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
    Geçmiş olsun sinter...Uzak dur geçer bugünler.. Sağlık sıhhat önemli gerisi gelir..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 992/1003 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •