Sayfa 1477/1527 İlkİlk ... 477977137714271467147514761477147814791487 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,809 - 11,816 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Temelci üstad gelmis. Soralim. 7 yil önce kozaa 5.60 miş. Simdi de oralarda temelde BİR ŞEKİLDE 7 yili geçmesine ragmen ederine gelememiş. Hani i bir sekilde ederine gelir kozaada ne zaman olabilir. 7 yil oncesinin temel rasyosuna gore degisiklik yok mu henüz. Ne zaman ederine gelir BIR ŞEKILDE?
    Deniz hocam 2 yildir takimdeyim formu hic yazmadim ilk kez yaziyorum.. 3 uncu bilanco da da ayni oldu bilanco oncesi kagittaydim hem ipek hem kozaa..bilanco ertesi firladi..sevindim sonra asagi geldi stop oldum karsiz verdim... bu sefer de aynisi olacagina emindim..ipek ve kozaa yi karla verdim..dusecegine emindim hadi kozaa yi 6 ipek 5 ee stoplarim dedim dondum aldim sattigim yerden tekrar.. ne 6 da kozaa yi ne 5 de ipek stopladim..bilmek baska yapmak baska borsa da.. yapamadim..piskoloji ha burdan donecek ha surdan donecek diye diye buralara geldik.. bundan sonra ne olur.. aselsan thy kozalaklar selale haziran temmuz 2018 de secim zamaninda da boyle olmustu diye formda bir arkadas yazdi az once.. valla secime kadar sikintili bir surec var.. kozal da 38 27 52 32 54 36 duzetlmeleri oldu 2017 temmuz dan beri 60 kozal 42 ye gelmesi bu mantiga gore dogru ama 40 dan asagi olacagini tahmin etmiyorum.. uzun lafin kisasi kozalaklardan dediginiz gibi 1 alir 2 verirsiniz..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kitmiricimoku Yazıyı Oku
    Deniz hocam 2 yildir takimdeyim formu hic yazmadim ilk kez yaziyorum.. 3 uncu bilanco da da ayni oldu bilanco oncesi kagittaydim hem ipek hem kozaa..bilanco ertesi firladi..sevindim sonra asagi geldi stop oldum karsiz verdim... bu sefer de aynisi olacagina emindim..ipek ve kozaa yi karla verdim..dusecegine emindim hadi kozaa yi 6 ipek 5 ee stoplarim dedim dondum aldim sattigim yerden tekrar.. ne 6 da kozaa yi ne 5 de ipek stopladim..bilmek baska yapmak baska borsa da.. yapamadim..piskoloji ha burdan donecek ha surdan donecek diye diye buralara geldik.. bundan sonra ne olur.. aselsan thy kozalaklar selale haziran temmuz 2018 de secim zamaninda da boyle olmustu diye formda bir arkadas yazdi az once.. valla secime kadar sikintili bir surec var.. kozal da 38 27 52 32 54 36 duzetlmeleri oldu 2017 temmuz dan beri 60 kozal 42 ye gelmesi bu mantiga gore dogru ama 40 dan asagi olacagini tahmin etmiyorum.. uzun lafin kisasi kozalaklardan dediginiz gibi 1 alir 2 verirsiniz..

52 32 degil 44 32 olacakti

3. Deniz hocam PRKAB hakkındaki gorusunuz nedir

4. Temelçi teknikçi ustalar strateji ne şimdi bekle mi devam mı

5. Stop geç kaldık galıba

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Hocam sen tabelaya bakmissin ilk 15 dk da operasyonlar tamam idi. 10 kademe az ve öz
    Acilista takip ettim ikisinide daha bol kademeleriniz olsun

7.  Alıntı Originally Posted by SONŞEZLONGSUZ Yazıyı Oku
    Temelçi teknikçi ustalar strateji ne şimdi bekle mi devam mı
    Zımparalı su kayağında aşağıya doğru eğlenceli bir şekilde kayıyoruz
    Yalnız suya atladığımızda ayağa kalkıp şortumuzun arkadan görünmemesi lazım

8. Yani şair diyor ki otunu suyunu bilmediğin havuza girmeyecen yoksa ıslanmakla kalmaz şortun aynı zamanda yırtılabilir hocam şortun ön tarafı da var o zaman strateji ne olacak

Sayfa 1477/1527 İlkİlk ... 477977137714271467147514761477147814791487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •