Sayfa 282/430 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1. EYT çıkıncaya kadar şöyle kapsamlı çalışıyoruz böyle sistemimizi hazırlıyoruz
    şöyle reformistiz vs denilenin tam tersi
    gördüğüm hiçbir hazırlık falan yok
    yahu bu konu kinder surprizden çıkmadıkı
    aklımızla alay ettiler galiba )

alo 170 i aradım , 10.03.2023 başvuru tarihim dys takip ekranında beklemede hiç hareket yok 20 gündür dedim , 1 ayda neticelendiriliyor yoğunluk fazla dediler , hımm peki dedik , bu günlerin geleceği belli idi , darda zorda olan insanlara ALLAH kolaylıklar versin , plansızlıklarının ceremesini çektiriyorlar insanlara yazık.

3. Bu sürece herhalde bir tek EYT'liler inanıyordu. Şirketler bile doğru düzgün bir politika geliştiremedi. Gereksiz departman İK'cılar sürece ingiliz takılıyor.

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    EYT çıkıncaya kadar şöyle kapsamlı çalışıyoruz böyle sistemimizi hazırlıyoruz
    şöyle reformistiz vs denilenin tam tersi
    gördüğüm hiçbir hazırlık falan yok
    yahu bu konu kinder surprizden çıkmadıkı
    aklımızla alay ettiler galiba )

4. Ak Partili Elitaş: EYT'linin maaşı Eylül'ü bulabilir
    Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, emeklilik dilekçesini mart ve nisan aylarında veren EYT'lilerin maaşlarının eylülde bağlanabileceğini, bayram ikramiyesinin ise ödeneceğini söyledi.
    https://www.memurlar.net/haber/10603...bulabilir.html

5. Selam
    Bu evine "emeklilik ok, gidin suradan alin" tarzi tebligat gelenlerin arasinda ayni zamanda e-tebligat icin kayit yaptiran olmus muydu?
    Merak ettigim su; eve gelen tebligat ayni zamanda e-tebligat olarak da geliyor mu? Benim adresim dunyanin obur ucunda; basvuru sirasinda da otomatik olusan ek-1 formunda adresin yarisi var yarisi yok. Durduk yere maraza cikar mi acaba diye merak ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Ak Partili Elitaş: EYT'linin maaşı Eylül'ü bulabilir
    Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, emeklilik dilekçesini mart ve nisan aylarında veren EYT'lilerin maaşlarının eylülde bağlanabileceğini, bayram ikramiyesinin ise ödeneceğini söyledi.
    https://www.memurlar.net/haber/10603...bulabilir.html
    Ya önden dilekçe verebilen var, veya reis bizimle billur geçiyor.
    Yasa zaten Mart ayında çıktı, daha Nisan ayına girmedik...
    Dohtor bu ne?

"
    emeklilik dilekçesini mart ve nisan aylarında veren EYT'lilerin maaşlarının eylülde bağlanabileceğini..."
    "
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

7.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Ya önden dilekçe verebilen var, veya reis bizimle billur geçiyor.
    Yasa zaten Mart ayında çıktı, daha Nisan ayına girmedik...
    Dohtor bu ne?

"
    emeklilik dilekçesini mart ve nisan aylarında veren EYT'lilerin maaşlarının eylülde bağlanabileceğini..."
    "
    Seçimden önce maaşları bağlarlar, son ana kadar bu tarz saçma beyanatlar gelecek. Maaş bağlamak çok zor bir şey değil. Her şey sistemde kayıtlı. Güne yaşa prime bakıp onay tuşuna basmak zor değil. 20-25 yıl önce e devlet yoktu ve evrakların incelenmesi zaman alırdı.

ben de bugun 170i aradim tckimlik no girdim tuslar ile ekrandan kontrol etti guvenlik sorusu filan sordu sonra benim ekranda gordugum gibi basvurunun alindigini ve surecin devam ettigini soledi, dedim tesekkurler...

Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    alo 170 i aradım , 10.03.2023 başvuru tarihim dys takip ekranında beklemede hiç hareket yok 20 gündür dedim , 1 ayda neticelendiriliyor yoğunluk fazla dediler , hımm peki dedik , bu günlerin geleceği belli idi , darda zorda olan insanlara ALLAH kolaylıklar versin , plansızlıklarının ceremesini çektiriyorlar insanlara yazık.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 282/430 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •