Sayfa 130/214 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Beyaz ın ittifak holding ile
    Arasında Bir musibet var gibi..
    Hangi boyuttadır, cezai müeyyidesi
    Varmıdır bunu bilemiyorum.
    Cezai müeyyidesi varsa ne
    Olur acaba? Bunları öğrenmek
    gerek... hemde çokkk acele...
    Düşüşlerin sebebi bu muhtemelen...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

4 ay mı bılmıyomkı aldık zarar cok morel bıtık 9 geckın aldık 2,60 larda oncekı msjlarıma bak

3.  Alıntı Originally Posted by BYB35 Yazıyı Oku
    4 ay mı bılmıyomkı aldık zarar cok morel bıtık 9 geckın aldık 2,60 larda oncekı msjlarıma bak
    Hocam bekle dahada dussun alim imkanin varsa maliyet dusur,benimde 6,5 bin zarar oldu bundan kar 4 bin kar yapmistim,totalde 3 bin zarar var yani. Aylik ta ki grafige bakinca 1 e kadar yolu var bunun sanki.

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Fazla k/y yok herhalde...
    Kimsenin umrunda bile değil...
    Sen de var mı kardeş? Ben borsayı bıraktım. Alışkanlıktan takipte kalan kağıtlardan biri beyaz. Sayfa için bildirim gelince bakıyorum mesajlara.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Almamamda gerçekten bir hayır varmış. 4.45 ten beri takip ediyorum. Kağıt 2.95 olmuş. Bu gidişle
    1 lere inecek gibi... ucuz atlattı. Hissede olanlara
    Allah yardım etsin.
    Benim için BEYAZ
    GAME OVER
    Takip listemden çıkardım.
    Elveda beyazdaşlar...
     Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Aynen denge hareket leri gibi. Tek fark bu biraz daha düşüyor...
    Dayanamadım 2.90 dan bir miktar aldım göz göre göre... kaşınıyoruz gibi ama neyse...
    Gazamız mübarek ola...
     Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Sen de var mı kardeş? Ben borsayı bıraktım. Alışkanlıktan takipte kalan kağıtlardan biri beyaz. Sayfa için bildirim gelince bakıyorum mesajlara.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gözgöre göre 2.90 dan aldık... maalesef...
    Artık en son düştüğü yeri görürsek oradan maliyet düşürme faaliyetleri olacak herhalde.
    İnşallah şirketin tahtası kapanmazsa!
    İttifak holding le bir sıkıntısı varmış dün akşam
    Öğrendim. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz. Çıkmaz
    İse yürür gider. Varsa sonucu bilemiyorum. Bilgisi olan var ise paylaşalım...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    İttifak holding in grafiğini
    İncelediğimde beyaz düştükten sonra ittifak holding çıkmaya başlamış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    16 Ağustosta ki haberde;
    İttifak Holding ve Adese hisselerinde yeniden firari manipülatör Mecnur Çolak adı konuşulmaya başlandı. Beyaz Filo ve Çemaş hisselerinde çok sayıda ismi mağdur eden Çolak’ın, İttifak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kıvrak ile görüşmeye başladığı öne sürülüyor. Murat Kıvrak’ın pasaportuna bakıldığında sık sık Bulgaristan’a giderek Mecnur Çolak’ı ziyaret ettiği iddiası borsa kulislerinde konuşuluyor.

DAHA ÖNCEKİ OPERASYONDA YAKAYI ELE VERMİŞLERDİ

Bilindiği gibi geçtiğimiz dönemlerde Adese ve İttifak Holding hisselerinde iddialara göre firari FETÖ’cü Faruk Bakaç ile firari manipülatör Mecnur Çolak büyük bir operasyon yapmış, hisselerde sert fiyat hareketleri yaşanmıştı. O dönemde SPK, işlem yapan kişilere ağır cezalar ve işlem yasağı getirmişti. İşlem yasağı getirilen isimlerden biri de Işıklar Grubu’nun patronu Rıza Kutlu Işık’tı. Çolak, piyasadan topladığı Işıklar Grubu hisselerine karşılık patron Rıza Kutlu Işık’a Adese hissesi aldırmış, SPK da bu işlemleri yakalayarak çok sayıda ismi cezalandırmıştı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Bir şeyler varda çözemiyorum.
    İnşallah ucu beyaz a dokunmuyordur...

Sayfa 130/214 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •