Sayfa 126/612 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. 7 eylülde 100bin lot ort 2.855 satış - 2.83 alış... 10 eylül 100bin lot 2.86 satış - bugün 2.82 alış. allah bereket versin 1 haftada 6.500 TL trade karı. ceo cuma günü bloomberg'e çıkar çıkmaz elim tuşta bekledim, beklediğim hareket geldi, çaktım malı, ama sonra endeks kırmızıya dönmesine rağmen inmedi, h.sonu biraz diken üstündeydim ama bugün özüne döndü, yerine koydum. 2.99 ortalama 300bin lotla yola devam...3.50ye kadar ölümüne trade... biri twitterda geleceğin sasa'sı olacak bu kağıt demiş, tabi altına küfür hakaret... ben sonuna dek katılıyorum o arkadaşa. bu büyük baskının sonunda neler olacak hep birlikte göreceğiz. ha tabi ben de dahil max 6.00dan silkeleneceğiz ama bu kağıt kimsenin tahmin edemeyeceği rakamları görecek, bundan eminim. yemiyor içmiyor bu fiyatlardan her ay ekliyorum.

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    7 eylülde 100bin lot ort 2.855 satış - 2.83 alış... 10 eylül 100bin lot 2.86 satış - bugün 2.82 alış. allah bereket versin 1 haftada 6.500 TL trade karı. ceo cuma günü bloomberg'e çıkar çıkmaz elim tuşta bekledim, beklediğim hareket geldi, çaktım malı, ama sonra endeks kırmızıya dönmesine rağmen inmedi, h.sonu biraz diken üstündeydim ama bugün özüne döndü, yerine koydum. 2.99 ortalama 300bin lotla yola devam...3.50ye kadar ölümüne trade... biri twitterda geleceğin sasa'sı olacak bu kağıt demiş, tabi altına küfür hakaret... ben sonuna dek katılıyorum o arkadaşa. bu büyük baskının sonunda neler olacak hep birlikte göreceğiz. ha tabi ben de dahil max 6.00dan silkeleneceğiz ama bu kağıt kimsenin tahmin edemeyeceği rakamları görecek, bundan eminim. yemiyor içmiyor bu fiyatlardan her ay ekliyorum.
    hafta sonu diken üstünde ))(portföyü tamamlayamadan kaçaçak korkusu) aynı durum bendede oldu 2.7x den girdiğim kısa vade düşünmediğim için cuma yükşelişte aynı miktarda kaldım,almayı planladıgım miktarıda almadım ( ucana kacana veya prim yapana degil aksine düşerken hissse alma alışkanlıgım var )kısmet bakalım umarım güzel haberler gerçek oldugunda hissede oluruz.hepinize bol kazançlar ,saygılar.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

kamil üstad umarım iyisindir topicte yeni olmama ragmen sizden ses çıkmaması rahatsız etti
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

4. Dyo covit boyasi yaptim diyo kap gönderiyo arti 5 polde reklamlarda coviti yok ettik diyo versene kap haberi beceriksiz bunlar iyi bir şeyi asla öne sürmezler petrol fışkirsa su bulduk derler böyle çirkefler

5.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    7 eylülde 100bin lot ort 2.855 satış - 2.83 alış... 10 eylül 100bin lot 2.86 satış - bugün 2.82 alış. allah bereket versin 1 haftada 6.500 TL trade karı. ceo cuma günü bloomberg'e çıkar çıkmaz elim tuşta bekledim, beklediğim hareket geldi, çaktım malı, ama sonra endeks kırmızıya dönmesine rağmen inmedi, h.sonu biraz diken üstündeydim ama bugün özüne döndü, yerine koydum. 2.99 ortalama 300bin lotla yola devam...3.50ye kadar ölümüne trade... biri twitterda geleceğin sasa'sı olacak bu kağıt demiş, tabi altına küfür hakaret... ben sonuna dek katılıyorum o arkadaşa. bu büyük baskının sonunda neler olacak hep birlikte göreceğiz. ha tabi ben de dahil max 6.00dan silkeleneceğiz ama bu kağıt kimsenin tahmin edemeyeceği rakamları görecek, bundan eminim. yemiyor içmiyor bu fiyatlardan her ay ekliyorum.
    Abi Sasa nın satışları eşşek gibi artmış, Özkaynak karlılığı %50 lere çıkmış. Yapmayın, tehlikeli bu yazılar. Polho bana göre ise hiçbir zaman bir sasa olamayacak.

ortaklar poliport ve pendik arsası için güncel degerleme raporu varmıdır şirketin sitesinden 2009 poliport ve 2011 pendik arsası degerleme raporlarını okuyabildim.akbankın şirket raporundanda 2016 yılı sanırsam poliport boya ve kimya bölümüne kendileri deger biçmişler.
    güncel deger hakkında bilgisi olan ortaklar paylaşırsa sevinirim.bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    ortaklar poliport ve pendik arsası için güncel degerleme raporu varmıdır şirketin sitesinden 2009 poliport ve 2011 pendik arsası degerleme raporlarını okuyabildim.akbankın şirket raporundanda 2016 yılı sanırsam poliport boya ve kimya bölümüne kendileri deger biçmişler.
    güncel deger hakkında bilgisi olan ortaklar paylaşırsa sevinirim.bol kazançlar.
    Polisan’ın kendi sitesinde faaliyet raporlarına bak. Her yıl güncelleniyor gayrimenkul değeri zaten.

Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Polisan’ın kendi sitesinde faaliyet raporlarına bak. Her yıl güncelleniyor gayrimenkul değeri zaten.
    Halka arzda 400 milyon usd sirketin kendi sitesinde degerleme raporunda 2009 yilinda 400 milyon usd akbankin raporunda 800 milyon usd bahsedilen poliport icin son faliyet raporunda boyle bir degerleme goremedim.sirketi arayip soralim pendik poliport faliyet raporunda xxx miktar iken bu degerleme raporunda niye xxx diye

Sayfa 126/612 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •