Sayfa 158/359 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Var bir karın ağrısı

2. Arkadaşlar 300 bin lota sahip 2-3 kişi tahtada cirit atıyor maalesef..

3. İnanın diğer hisselerimi satıp destek attım,sizlerde bir zahmet omuz verin..

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    İnanın diğer hisselerimi satıp destek attım,sizlerde bir zahmet omuz verin..
    verdik çoktan kurşun kalmadı

5.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    verdik çoktan kurşun kalmadı
    Emeğine sağlık,lafım diğer baronlara dostum

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Emeğine sağlık,lafım diğer baronlara dostum
    Eyvallah sağolasın

7. bu aralar çok yoğunum arkadaşlar...iş yerinde denetlememiz olacak...buna hazırlanıyorum...ikinci bir konu da ehliyet sınavına çalışıyorum...pazartesi sınava girecem ve yeterince çalışmış değilim...üçüncü bir etken de borsadaki düşüşler moralimi bozdu...yaklaşık 15-20 gün sonra tüm bunlar bitecek...o vakte kadar paylaşımlarımın sıklığı seyrek olacak arkadaşlar...

bir yandan da aynı şeyleri tekrarlamak sizleri de rahatsız ettiğini fark ettim..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. atatp yi trade etmeden tutmaya devam ediyorum...güzel bir bilanço +green x lansmanı ve brütün bitmesi bizi bekliyor...inşALLAH özlediğimiz hareketleri önümüzdeki günlerde görürüz...hisseye güveniyorum...piyasadan pozitif ayrışmasını bekliyorum..bu beklenti ile kötü endekste dahi pozisyonumu bozmuyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 158/359 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •