Arama sonucu : 2317 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Serbest Kürsü

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Örnekler hep sağ partiler nedense, bunlara Celal Bayarın Fuat Köprülüyü bitirmesi ve Demireli bitirmeye çalışması da eklenebilir.

Araya zorla Kılıçdaroğlu, sıkıştırılmaya çalışılmış.

Muharrem Ince nispeten tanınıyordu, Ekrem Imamoglunun ismini bilen bile yoktu.

Bitireceği adamı, star yaptı yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Örnekler hep sağ partiler nedense, bunlara Celal Bayarın Fuat Köprülüyü bitirmesi ve Demireli bitirmeye çalışması da eklenebilir.

Araya zorla Kılıçdaroğlu, sıkıştırılmaya çalışılmış.

Muharrem Ince nispeten tanınıyordu, Ekrem Imamoglunun ismini bilen bile yoktu.

Bitireceği adamı, star yaptı yahu!
    ben tam aksi yönde yorum yaparlar diye düşünüyordum direk kılıçtaroğlunu yazsa idim inandırıcı olamam sanarak sağ partileri ön planda tuttum, lakin itiraf etmeliyimki bu millet kül yutmuyor bir kişinin bile bu yazdıklarımdan senin gibi yorum çıkarması bana gelecek adına ümit veriyor zira kılıçtaroğlunu dış güçler istemedikçe içerden hiçbir güç yıkamaz çünkü tam bir proje adamı ve henüz proje tamamlanmış değil.Lakin istedikleri kadar proje üretsinler plan yapsınlar onların bir planı varsa ALLAH' (c.c)ında bir planı vardır. Ve hep onun dediği olacaktır.Kafirler istemeselerde.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •