Arama sonucu : 2021 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    % 15 olan enerji tasarrufu hedefinin 7 yıl içinde asgari % 30 olarak güncellenmesi mi çok olumlu ?? Siz 7 yıl sonra portföyünüzde Alfasmı vardı , kaç tane vardı onu bile unutursunuz ya Bırakın allahaşkına ! Hedef bu nihayetinde , enflasyon hedefi gibi olmasın sakın ?! Gelelim bilanço beklentisine , bu adamlar bilmiyo mu çok iyi bilanço geleceğini , onu da bıraktım 24 milyonluk iş bildirimi ...
    Niye fiyatlanmıyor peki ? Fiyatlanmaz çünkü 9 küsür ayda 58,5 dan 956 ya getir ,ordan 1e 7 al ,daha sonra tam gaz yürü öyle mi ? İstisnalar var tabi , özellikle spekülatif kağıtlarda .. Yani demem o ki ; bunları bir yaşatmış bir kağıt , yok genelgeymiş yok süper bilançoymuş kısa vadede bi halt olmaz bundan ..Belki bi tavan yaptırıp işte gidiyo artık diyenlerin eline tutuşturup yataya bağlarlar yine . Benim görüşüm bu , allah kısmet ederse dönüp okuruz Aralık sonlarına doğru yazdıklarımızı .
    Adamlar da haklı be arkadaş , milletin ağzında 1 aydır süper bilanço gelecek lafları .. yok genelge çıkmış ! Aynı gün bi de Romanya yı informe ediyolar ..Abuk sabuk şeylerle insanları beklentilere sokarak paralarını söğüşlüyorlar çok yazık ..saat 10 da dahi tavandan satış yapamadım ya kepazeliğe bakar mısınız ? 134.50 den gitti bi ton küfürle .. Yani diyeceğim o ki , herkes süper bilanço gelecek biliyor da balinalar 2 aydır farkında değil öyle mi ?? Sebepleri yukarıda belirttim ,naapsınlar onlar da iteleyip duruyolar işte , bulmuşlar hazır ......

2.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Adamlar da haklı be arkadaş , milletin ağzında 1 aydır süper bilanço gelecek lafları .. yok genelge çıkmış ! Aynı gün bi de Romanya yı informe ediyolar ..Abuk sabuk şeylerle insanları beklentilere sokarak paralarını söğüşlüyorlar çok yazık ..saat 10 da dahi tavandan satış yapamadım ya kepazeliğe bakar mısınız ? 134.50 den gitti bi ton küfürle .. Yani diyeceğim o ki , herkes süper bilanço gelecek biliyor da balinalar 2 aydır farkında değil öyle mi ?? Sebepleri yukarıda belirttim ,naapsınlar onlar da iteleyip duruyolar işte , bulmuşlar hazır ......
    İteleyip durdular değil mi ?

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •