Sayfa 224/558 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    çok güzel maçtı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    cocu yayılıyor ortalığa gene
    Cocu hatalar zincirinin ilk halkasıydı, bu kafayla tuz kokana kadar devam ederiz.
    Ülkeyi tanımayan, Türkiye'nin ve Fenerbahçelilerin mantalitesinden uzak birinin takımın başında ne işi var?
    İnsan sahili gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe, yeni okyanuslar keşfedemez...

dirarvolkan ve atıf kadro dışı kalmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fenerbahçe Spor Kulübü, Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

hadi dirar ve volkan huzursuzluk yarattı diyelim atıf her maç banko ilk 11 oynuyordu mantığı nedir

Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dirarvolkan ve atıf kadro dışı kalmış
    Alex’e vefasızlık yapıldı derken şimdi emektar Volkan Demirel kadro dışı.. Alı Başkan doğru yapmıyor Cocu’nun kalıcı olamayacağını kendisinde biliyor ama ona uyup takımı dağıtıyor ..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hadi dirar ve volkan huzursuzluk yarattı diyelim atıf her maç banko ilk 11 oynuyordu mantığı nedir
    Başkanım dirar’i sallayın ama Volkan bu yıllarını vermiş kaptan hemde neden huzursuzluk yapsın ? Fenerbahçe’yi onun kadar seven olsa herkes keşke .

Sayfa 224/558 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •