Sayfa 422/1023 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Bu yalan olmamış. 4.1003 'e yükselmiş değer 240 dk 'lık..

Bu da yalan olmuş..

Sat vermeyen en yakın periyot günlük. 4.01 altında günlük kapanışta sat verir sistem..

2.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    1- ayni seyleri yapip farkli sonuclar beklemek deliliktir demis einstein..ayni seyler oluyorsa farkli bi sonuc beklemeyin diyorum, tepe degerinden (4.20) asagiya dogru salinimlarda 3.95/98 falan diyorlar ya, mumkun degil durmaz..
    2- iyi haber tepede verilir, iyi haberler geliyorsa mal cikiliyordur..(fuze, kimyasal silah)
    3-herkesin yaptigi dogru ise kim kimden para kazanacak.? herkesin bildigi bilgi coptur, merly biliyormus mesela aciga mali dosemisti borsada, trump delisinin tweetlerinden once..
    4-teknik indikatorlere , macd,rsi,bolinger bandi, mfi degerlerine bakmadan veya beklentisi olmadan kagit almam..mantikli davranarak bu isten para kazanamazsin, fuze tweetinden sonra konya 215 e saldi kagidi (bugun 246.5 yapti), kalan paranin yuzde 30 una alis emri verdim vermedi (para volatilitede bir anda kazanilir mantigi) ayni sekilde aslanda da..
    5-gun ici elimde en fazla 5/6 senet olur , gun sonu max 3 senetle ve nakitin yuzde 60 i elimde kalacak sekilde kagit alirim, pacal yapmam gerekiyorsa da oyle zirt pirt almam..
    6-buradakilerin dolarindan bana ne, kar etseler bana ne zarar yazsalar bana ne.? her dusunceye saygi duyacak herkes, senin poza uymuyor diye buraya yazamazmis.? bak sen..! e sen dolarda yukselis kacinilmaz diyorsun bunun zitti bi dusunceyi niye kabullenmiyorsun..ben bunlarin dolar 3.41 e dustugu anki hallerini bilirim, dokunsan aglayacaklardi, power falan kendini daga tasa vurmustu.. psikoloji falan yerle yeksandi bunlarda, bakma simdi boyle olduklarina..
    7-tepeden mal yikma egilimi var gibi hissediyorum, tam net degilim lakin bunlar yuzunden mala giren olur 5 ay tasitirlar dolari hem zamanlarina hem sagliklarina yazik olur; bunlara yine bi sey olmaz ort dusuk..ben buraya veya diger topiklere yazarken bir gram menfaat veya cikar gutmeden yazarim..
    son olarak;
    para piyasasinda para kaybedilmez, zaman kaybedilir; sabirsizlardan sabirlilara para aktarimi olur hepsi bu..
    saygilar..yarismaya 3 hisse yazdim ; 50 bin tl oldugunu varsayalim bu ucunun toplaminin; haftaya cuma bi daha bakalim, iyi geceler..
    Global rezerv para birimini yaptığın bis kağıt muamelesine bir bak.
    Tepeden mal yıkma...
    Kim neyi taşıtıyor.
    Tl nin kârını alıp para birimine dönen üsküdarı geçiyor
    Yorum ise mal yıkma

İyi ki varsınız

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kapatacak gibi
    4,0975 , gayet iyi. mayısta 4,30+

4. Yılbaşından önce 3.96 dan 4.20 yapmak yerine 3.70 lere çekilip 4.20 yaparak ciddi marj bıraktı.Yine bir hayırseverlik yapıp 3.90 dan 4.40 marjı yapamaz mı? Güzel saçlı insan garibanları sever,garibanları kollar,yakışır saygıdeğer abimize.

Alıntı Originally Posted by eskilerdenwallace Yazıyı Oku
    Global rezerv para birimini yaptığın bis kağıt muamelesine bir bak.
    Tepeden mal yıkma...
    Kim neyi taşıtıyor.
    Tl nin kârını alıp para birimine dönen üsküdarı geçiyor
    Yorum ise mal yıkma

İyi ki varsınız
    Bizim köyde buna ''dünyadan haberi yok denir''..

Topa girmeyeyim diyorum..ama olmuyor..maksat ky'ye hizmet..

6. http://www.mynet.com/haber/dunya/son...lama-4017714-1
    ABD SURİYEYİ VURMUŞ BU DURUMDA DOLAR PAZARTESİ NE YAPAR

Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    http://www.mynet.com/haber/dunya/son...lama-4017714-1
    ABD SURİYEYİ VURMUŞ BU DURUMDA DOLAR PAZARTESİ NE YAPAR
    Rusya karşılık vermezse çok bir şey olmaz..ortalık yavaş yavaş yatışır diye düşünüyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    **** Ankara'dan ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye operasyona karşı ilk tepki geldi. Dışişleri Bakanlığı'ndan gelen açıklamada "Bu operasyonu memnuniyetle karşılıyoruz. Operasyon tüm insanlığın vicdanına tercüman olmuştur" ifadelerinde bulundu.

****Rusya'nın ABD Büyükelçisi Antanov 'Suriye'ye saldırı sonuçsuz kalmayacak' derken Parlamentonun alt kanadı Duma'nın Savunma Komitesi Başkanı Şerin ise, 'Rusya bu yaşananları saldırganlık eylemi olarak görmektedir' yorumunu yaptı.

Bundan böyle bizim durumumuz iki cami arasında binamaz bir durum olacaktır.

Batı ile Doğu bloku arasında tost durumunda şaşkın kalacağız.

Hemen her konuda olduğu gibi.

Omurgasız duruşumuz nedeniyle.

Suriye'nin toprak bütünlüğünden yanayız Kürt Federasyonu istemiyoruz ama Esad'a karşıyız.

Rusya'yla hem Suriye'de hem de ekonomik ilişkilerde kankayız ama dünkü olayda birden onunla terso kalabiliyoruz.

Çok çalışmamız lazım çokkk.

Sayfa 422/1023 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •