Sayfa 87/243 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Gunaydin

Tesekkur ederim ne güzel paylaşımlar yapmışsınız.
    Sn Yörük zekanızın kaynağının ne olduğunu anladım şimdi Cok derin okumuşsunuz.. Tavsiye ettiklerinizden yararlanicam emin olun.

Sn Selim guzel düşmüş çeneniz. Samimi bir ortam oldu değil mi. Boyle devam edersek sanalda olsa yıkılmayan kale gibi sağlam bir dostlugumuz olacak

Ben kumar olduğunu düşünüyorum.. Risk var. Fx bana zarar veriyor net. Kazanmak mümkün ama zamanim parayi kazanmaya harcamak için değersiz değil. Ihtiyacinizdan fazlasını verin deniliyor. Bu durumda ihtiyacım olmayan bir parayi kazanmaya calismam mantıksız. Şu an baya baya yanlış yaptığımı dusunuyorum.

Mikro lot demişsiniz. Spotla farki var. Cunku mikro lot bile olsa ters tarafta olmak kaygı yaratır hep. Ve dayanamayıp yine dalarim pozisyona. Ya da süper bir sinyal görürüm yine dalarim.. Her türlü bulasirim.

Astrolojiyi cok bilmiyorum. Yani detaylı bakmadim. Ama şirke girmeden herseyden faydalanabiliriz bence. Zarari yok.

Başak burcuyum. Herseyi mukemmellestirme isteğim surekli yanlış yaptığımı düşündürtüyor bana. Yanlis yaptım şöyle yaparsam daha iyi olur düşüncesi kafamın içinden çıkmıyor. Kararsizligim bu yuzden
    Amaaaaaaa insanin kendini eğitmesi, terbiye etmesi mümkün. Fx yerine bununla uğraşsam kazancım paha biçilemez. Amacim su an bu

Tuhaf bir rüya gördüm. Bir sürü balık. Akvaryumcuya gidiyorum. Kocaman tanklar. Ve balıkların arasına dalıyorum. Ilgincti..

Sevgiler hepinize

Sizlere hayatta başarılar diliyorum

Sabah sabah dow grafigine baktim. Kademeli açtığımdan detaylıca incelememistim hiç.
    Ve aradığım sinyali buldum
    33.900 den ortalama yapıp full cikicam insallah pazartesi
    Az daha çıksa da yuklensem pozisyonlara keşke..

Şukur ya

Ayyy keyfim yerine geldi..
    Ama tabi çıkıp koşarak uzaklaşıcam fx den

Birde bu sabah çok güzel bisey oldu valla sanki Allah sıkma canını ben yanındayım der gibi konustu benimle

Mutluyum

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Pazartesi bıraksanız bile maksimum 1 hafta içerisinde geri döneceğiniz konusunda buradaki herkes ile iddiaya girebilirim...

Diyorum k: Dore pazartesi akşam bıraksa Bir dahaki pazartesi geri gelir

https://youtu.be/3W90TTXWDPo

Rüyada balık görmek bayağı iyiymiş. Ama siz rüyanın devamında o balıklara tankla daldınız değil mi? Bu iyi olmadı işte

Sayın yörük ün araştırmacı kişiliği benim de dikkatimi çekti. Bana da bir tane kitap önerdi, yorumlara falan baktığım kadarıyla çok güzel. Bir kere daha kendisine teşekkür ediyorum.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bunu buldum:

Rüyada akvaryum balıklarını kendisi öldürdüğünü görmek*

Kişinin gerçek hayatta eline birçok fırsat geçtiğini, elinde güç olduğunu fakat, rüya sahibinin bu fırsatları ve gücü gerektiği gibi değerlendiremediğini ve bu nedenle de çok pişmanlık yaşadığını, vicdan azabı çektiğini delalet eder.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Tankla dalmıyorum balık tankına dalıyorum. Devasa boyuttaki. (Gerçekte de dalış yapmayı çok severim.) Ve balıklar beni görünce şaşırıyorlar. Göz göze geliyoruz kimisiyle. Canları sıkılıyor kiminin. Bazıları da bana yer açıyor yüzdükçe. Büyük ve rengarenklerdi. Ama huzursuzluk vardı balıkları rahatsız ettim diye.

Videoyu izledim. İlk 56 saniyesine kadar rüyam. Ve sanırım çıkmış. Farklı insanlarla yani sizlerle tanıştım

Ya siz harikasınız Geldiniz birde rüyamımı araştırdınız. Çok duygulandım. Rüyam hakikaten sizlermişsiniz.

Fx den çıkmam lazım. Hem yaşattığı stresi hem de onsuz hayatın artık sıkıcı gelmesi. Tehlikeli ya bu. Ölçüyü kaçırmışım. Kırmam lazım bağımlılığımı. Belki eylül de gelirim bakış açım değişirse.

Elimi kolumu tüm bedenimi serbest bırakıp kumsalda şöyle saçma sapan dans edesim var

Sayfa 87/243 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •