Sayfa 771/1004 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Evet, devlete ödeyecekleri vergiden bir şekilde yırtıyorlar. Benim kirada kıçı kırık bir evim var, kuruşu kuruşuna vergisini everiyorum.

Peki 1000 lerce dairenin zekatı var, ortalama 20 bin kirası olsa, 20 milyon*12= 240 milyon eder...40 da biri 60 milyon eder..her yıl 60 milyon zekat veriyor mu bu amca??? Sorsak, Allahla aramızda der, halbuki zekat toplumun hakkı, nereye, kime verdiğini de açıklasın.
    dün haberlerde gördüm Turgut Altınokun 600 dairesi daha çıkmış
    mal bildiriminde banka hesaplarındaki para gözükmüyor oda ayrı.
    gel İstanbula Murat Kurum mal beyanında tl den çok dolar euro mevcut e ne oldu dolarınızı satın euronuzu satın muhabbetlerine.Bakın son 20 senede parası siyaset üzerinden katlayan bazı insanlar bunlar hersene zekatı normal versin çok gariban senelik gıdasını alır
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aradan iki saat geçmiç millet tur bindirmiş iki kere alıp satmış mertabi sabahki alıntıyı akşam piyasaya sürüyor
    hey Allahım şöyle bi akıllı arkadaşlarnan tanıştırmıyon hepisi kafada huni ile dolanırmı yaf
    Beni ütemezsiniz şunu bi kafaya yazın, benim hiç suçum yok. anam keseyi sırtıma dikmiş napim alıyon fışkırıyo satıyom düşüyo
    Son darbeyi yedikten sonra ,Sen vobu bırakmamış muudun yau
    Hayat hoş gerisi boş

3. Bankalar yurt dışında borçlanıp yüksek TL faizi ile para dağıtacak fiyatlaması var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Froto yakın vade 1209..... Şort açtık

5. ekgyo bugün kebap parası verdi
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

6. AK ve Ünlü alıyor

İş Ziraat satıyor

Bofa pusuda

https://twitter.com/KeremSerindere1/...856516/photo/1
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Bankaları ne aldılar yahu ..manyak ötesi bir ralli mi olacak acaba? Geçen not artırımı ilk sinyal mı acaba ..

Tuhaf şeyler oluyor ,tüm bildiklerimizin tersi oluyor -faiz yükseliyor borsa yükseliyor ..çok enteresan çok ..

10156.50
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Son darbeyi yedikten sonra ,Sen vobu bırakmamış muudun yau
    Vob yaptığımı nerden çıkartıyon ki, sen benim bugün hiç ordan lönk veya şurdan şort dediğimi gördün mü
    Ben vob yapmadan gözümle köyü yıkarım bi kere
    Ordan kargoylan göndersene parasayma makinasını, çöktün makinanın tepesine gram saydırmıyon mertabiiii
    https://youtu.be/pWSOhjT8E_8?si=_We6D2Pzv-K3cVx2

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 771/1004 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •