Sayfa 451/1006 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Orda kafiye yapıyım dedim,elimize yüzümüze bulaştı,olay başka yere everildi sv bahriyeli ,Afyon patlalamisti4 ,ondan ole oldu yaw,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Fark etmez işte yeter ki durumu kurtarsınlar 7 sülalelerine baksın devlet. Yani bu işin fayda kazanç durumu karşılaştırılmaz bana göre.

Esas benim ayar olduğum bizi bu durumlara düşüren akılları verenler hala aynı yerdeler ve zerre haber olmuyorlar. Bu faiz % 45 olabiliyordu madem e o zaman biz BERAT ı niye kovduk hadi onu kovduk yaw NAci yi niye kovduk.% 20 hadi bilemedim % 25 te maksimum halledilecek iş geldi % 45 e. Yetecek mi o da henüz tam belli değil.USD de bu kadar olmazdı o zaman KKM olmazdı herşey daha kontrol edilebilir olurdu.

O ara bu akılları kim verdi? Hiç konuşan yok.
    Bak asıl değinmen gereken noktaya burada değinmişsin... Orta paragrafta...

Ama sonra yine yandan yandan geçmeler, aklı kim vermişmiş... Getirin hemen kellesini alalım...

Biri sana akıl verecek ve sende hiç düşünmeden etmeden uygulayacaksan ve sonra da akıl vereni suçlayacaksan oraya seni de koyabiliriz...

Kaldı ki bu kimin akıl verdiğiyle ilgili bir mesele değil...

912350 ye şortları yazdık

4. BİST 100 endeksi 8100 üstünde kapatmak için destek atmaya geldim...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bunlar gene abuk subuk işler peşinde.
    .................................................. ..........

Çinli bilim insanları farelerde %100 öldürme oranına sahip ölümcül bir virüs üzerinde deneyler yaptığını açıkladı.

Virüs laboratuvar ortamında insanlara benzeyecek şekilde tasarlanmış farelerin beyinlerini hedef aldı.
    Deneyde kullanılan virüs "GX_P2V" olarak adlandırılmış ve bu virüs, pangolinlerde bulunan ve Kovid-19'a benzer bir virüsün klonlanmış haliymiş

GX_P2V, insanlaştırılmış fareler üzerinde denendi. Bu fareler, insanlarda bulunan bir protein ifade edecek şekilde genetik olarak tasarlandı, böylece virüsün insanlarda nasıl tepki verebileceği değerlendirildi​

Deneyin altıncı gününde, farelerin akciğerlerindeki viral yük önemli ölçüde azalmış, ancak beyinlerinde "olağanüstü yüksek" seviyelerde virüs tespit edilmiş. Araştırmacılar, şiddetli beyin enfeksiyonunun farelerde ölümün temel nedeni olabileceğini belirtmişâ€‹.

Araştırmacılar, virüsün fareleri bu kadar hızlı öldürmesine şaşırdıklarını ifade etti ve ölen farelerin vücutlarında virüsün akciğerlere, kemiklere, gözlere, soluk borusuna ve beyine bulaştığı tespit edildi

Bu çalışma, bazı bilim insanları tarafından "korkunç" ve "bilimsel açıdan tamamen anlamsız" olarak nitelendirilmiş. University College London'ın Genetik Enstitüsü'nden epidemiyoloji uzmanı Francois Balloux, bu tür deneylerin ters gidebileceğini belirtirken, Stanford Üniversitesi'nden emekli tıp profesörü Gennadi Glinsky, bu çalışmanın durdurulması gerektiğini ifade etmişâ€‹

Özetle, bu çalışma, bilim dünyasında ciddi endişelere ve tartışmalara yol açmış durumda. Bununla birlikte, virüsün insanlara nasıl etkileyebileceğine dair bir bulgu henüz yok​ ama bir manyak bunu deniyecektir.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    BİST 100 endeksi 8100 üstünde kapatmak için destek atmaya geldim...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dikkat et altında kalma dayı

7. Anlaşılan Hafize hanım sürekli başka bir haber ile TT olacak..
    .................

Kerim Rota:
    Uzun zamandır finans çevrelerinde konuşulan bu gariplik sonunda resmi bir belgeye yansımış.

Bu sebepten bankadan istifa edip yurt dışına giden bankanın yıllarca yatırım yaptığı uzmanlar olduğu da söyleniyordu.

Bakalım @Merkez_Bankasi bu konuda bir iletişim yapacak mı?

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    dikkat et altında kalma dayı
    Dostum 9020 altına inmeden longörler haklıdır. Yukarıda 9200 var çünkü.
    Ha ben short devam ama temkini elden bırakmıyoruz.

Sayfa 451/1006 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •