Sayfa 835/1024 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bencede ironi gibi geldi rakamlarda yanlışlık yok
    Sn Tengri'den korkulur vallahi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. twitterdan

''Migros'tan bildiriyorum; elinizden geldiğince yemeyin ve tuvalete gitmeyin. Diyeceklerim şimdilik bu kadar.''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sorun çıkmasında .....
    Ağustos verilerine de bir an evvel bakmak lazım zira parabolik bir artış çizmiş. Şu an Ağustos verileri sitede yok ama bir an evvel o verileri de görmek önemli olacak.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    twitterdan

''Migros'tan bildiriyorum; elinizden geldiğince yemeyin ve tuvalete gitmeyin. Diyeceklerim şimdilik bu kadar.''
    Yuvarlak tas kullanmayi ogrense, daha iyi olur bence!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

twitterdan

Sn tengrinin taş aramayla ilgili bir atasözü vardı neydi ya şimdi hatırlayamadım)))))))Neyse atalar boşa laf söylemez dedilerse dinlemek lazım.

twitterdan

Tuvalet kağıdı fiyatlarındaki artış fena korkutmuş görünüyor. Tuvalet kağıdı üreticileri Avrupa ülkelerine iyi ihracat yapıyor olmalılar ki gercek maliyet artışı ile bağdaşmayacak ölçüde kurdaki artışı hemen iç piyasa fiyatlarına da yansıtıyorlar.

7. Burada pek hos karsilanmayacak ama agirlikli hisse tarafında bulunmayı tercih ediyorum, su doların mümkünse en az 1 tl kadar düşmesini tüm ictenligimle rica ediyorum. Inşallah da düşer. Hadi merkez arkandayız düşür su doları. Bak yardım için hisse senedi de alıyorum yüzümü kara çıkarma. Ben yapıyorum ama kimseye de öneri gibi olmasin, lütfen evde denemeyin.

8. 05/09/2018 16:23:18 *MERKEZ BANKASI 1 AY VADELİ TL UZLAŞMALI VADELİ DÖVİZ SATIM İHALESİNDE TEKLİF TUTARI 0, GERÇEKLEŞEN TUTAR 0

05/09/2018 16:25:40 Merkez Bankası TL uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalesine teklif gelmedi
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 835/1024 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •