Sayfa 10/24 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 73 - 80 arası.

Konu: SEGYO Şeker GYO

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    herkes bakabilir..kırmızı bar yesıl bar kısa vadelı uzun vadelı gınlukcu...........
    Dükkan gene açık ....

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. sanki tavan tavan gitti de devre kesiyor.......

3.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku

Günlük grafikte yükseliş kanalı bariz görünüyor...

Kısa vadeli hedef bölge; zamansallıkla beraber (3,50 - 3,70) civarına denk gelecek...Burası ayrıca çanak tamamlama seviyesi ve TOBO hedef bölgesi diyebiliriz...

Hedef gerçekleşirse; akabinde bir kulp oluşabilir ve formasyon fincan kulp olarak devam eder...

Eğer güçlü bir talep olursa kulp oluşmaya da bilir....

Kısa vadede görünüm bu şekilde.......

Kısa vadeli 5 dakikalık grafik...

Hedefe ulaşmasıyla birlikte yıkılması bir oldu diyebilirim...Sona kalan dona kalır formasyonu...

İşaret ettiğim gibi (3,50 - 3,70) bölgesine 3,59 değerek hedefine başarıyla ulaştı...Çanağı tamamladı ve TOBO hedefini de görmüş oldu...

Eğer ki segyo da spekülatif bir hareket olacaksa, tahta yapıcı yarından itibaren kendini belli etmeli...Ve hissenin mutlaka pozitif ayrışması gerekir...

Eğer ki tahta yapıcı yoksa yada boğa değilse piyasa ile birlikte savrulacaktır...

Bugün için tam destekte kapattığını söyleyebilirim....( 3,14 )
    Son düzenleme : Altay; 24-08-2023 saat: 20:59.

4. Segyo 'nun çanağı tamamlamasıyla birlikte, formasyon fincan kulp olarak devam edebilir...

Bu durumda yeni hedefi; çanağın katlanmasıyla (5,50 - 5,70) civarı olacaktır...

Vaktim olduğunda grafik atacağım....

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Evet adel ana hissem uzun zamandır
    Kısa vadede diğer bahsetmiş olduğumuz Arzum gentaş sarkuysan cıkış yapıp segyoya yöneldim.
    Bu bilanco döneminde kuşkusuz en gelecek vaad eden bilanço adelin idi sonrasında farklı segment olsada segyonun ki geliyor.
    Bende maharet yok .
    Mülkler gayrimenkuller bunların kira gelirleri bütünlüğünde Segyo 12.80 temel analiz ve adil birim fiyat değerini hak ediyor.
    Bol kazançlar dilerim.
    Sayın Acemşah selamlar,

Merkez bankasının faiz artırımı sonrası hisselerde ciddi geri çekilmeler oldu. Konut kredilerinde yaşanacak olan faiz artışı ile GYO lar nasıl etkilenir, özellikle bebek hissemiz olan Segyo bu durumdan ne derece etkilenir?

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,002
     Alıntı Originally Posted by Kütahyalı Yazıyı Oku
    Sayın Acemşah selamlar,

Merkez bankasının faiz artırımı sonrası hisselerde ciddi geri çekilmeler oldu. Konut kredilerinde yaşanacak olan faiz artışı ile GYO lar nasıl etkilenir, özellikle bebek hissemiz olan Segyo bu durumdan ne derece etkilenir?

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz..
    Sorunun cevabı içinde zaten.

7. Üstatlar selam,

Ben de tüm portföyümle birlikte SEGYO'dayım...

İnşallah iyi olacak...

Selam vereyim dedim...

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Evet adel ana hissem uzun zamandır
    Kısa vadede diğer bahsetmiş olduğumuz Arzum gentaş sarkuysan cıkış yapıp segyoya yöneldim.
    Bu bilanco döneminde kuşkusuz en gelecek vaad eden bilanço adelin idi sonrasında farklı segment olsada segyonun ki geliyor.
    Bende maharet yok .
    Mülkler gayrimenkuller bunların kira gelirleri bütünlüğünde Segyo 12.80 temel analiz ve adil birim fiyat değerini hak ediyor.
    Bol kazançlar dilerim.
    Size burada denk gelmek güzel oldu sayın acemşah..

Sayfa 10/24 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •