Sayfa 424/1003 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Vakıfbank stopaj kesmeye devam ediyor.
    cuma günü sıfırdan yapı krediden ylb kodlu para piyasası fonu aldım. bu sabah hepsini sattım ppz fonu almak için. yapı kredi benden 35 tl "fon stopaj kesintisi" yapmış.

2.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    cuma günü sıfırdan yapı krediden ylb kodlu para piyasası fonu aldım. bu sabah hepsini sattım ppz fonu almak için. yapı kredi benden 35 tl "fon stopaj kesintisi" yapmış.
    Şaka gibi.biraz önce vakıfla görüştüm.henüz bu konuda bankalara resme bir yazı gelmediği için eskisi gibi kesinti lapıyorlarmış.yani herşey Allaha emanet

3. arkadaş elimde 400 k ya yakın ppf var, hafta sonu geçti bin lira bile kazandırmamış. günlük bakınca heyecanı olmuyor bu işin.
    ben bunları fazla tutmayayım beni usandırır...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Şaka gibi.biraz önce vakıfla görüştüm.henüz bu konuda bankalara resme bir yazı gelmediği için eskisi gibi kesinti lapıyorlarmış.yani herşey Allaha emanet
    İş bankası bugünden itibaren kesmiyor stopaj, şimdi denedim, 23ünde aldıklarımın son parçasını sattım...Ama 24 aralıkta stopaj kesince telefonla vaka açtırmıştım.

Bir de 24 ve 25 Aralıkta sattığım ve stopaj kesilenlerin stopajı iade edilmiş mi anlayamadım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Dolar 7,49TL görünüyor, şimdi gördüm. Bugün döviz bazlı fonlar sağlam eksi yiyebilir...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    İş bankası bugünden itibaren kesmiyor stopaj, şimdi denedim, 23ünde aldıklarımın son parçasını sattım...Ama 24 aralıkta stopaj kesince telefonla vaka açtırmıştım.

Bir de 24 ve 25 Aralıkta sattığım ve stopaj kesilenlerin stopajı iade edilmiş mi anlayamadım...
    Bende altta uyarı çıkıyor %10 kesiyoruz diye.Sizde de çıktı mı uyarı?Yatırım hesabının hesap extresini alabiliyor musunuz gözükmüyor bende

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu hafta sonu gerçekleşen 0,046'lık ppf getirisi devam edecekmi acaba.
    Bazen yıl sonuna doğru fonlarda ilginç günlük ataklar olabiliyor.

Günlük gelişimlerini takip edebilmek için sadece PPF ve ÖST fonlarının günlük getiri listesini yeniden yayınlamak mümkün olabilirmi sn yuji.
    Ekledim hocam

8. Tablolardaki mk hesaplamalarında fon stopajlarını buradaki tabloya göre hesaplıyorum artık: https://docs.google.com/spreadsheets..._Cf_R9vz0erXSU

https://www.hisse.net/topluluk/showt...29#post5038629

Sayfa 424/1003 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •