Sayfa 998/1001 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Okt ppf gibi oldu.kalsakmi yoksa kotu gun dostu olarak dursakmi ?
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    gpg mk %117,44
    yfv mk %70,18
    okt mk %21,48
    ist mk %21,06
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. IGL gibi PPF larını öğleden sonra 13-17 arası gibi satabiliyormuyuz?

Koca ING bank müşteri hizmetlerinde 3 temsilciye yönlendirildim bilen çıkmadı.
    Bilenlerden cevap rica ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by proftrader Yazıyı Oku
    IGL gibi PPF larını öğleden sonra 13-17 arası gibi satabiliyormuyuz?

ppf leri gün içinde satabilirsiniz.

denemek için en ufak lot satışı yapabilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by proftrader Yazıyı Oku
    IGL gibi PPF larını öğleden sonra 13-17 arası gibi satabiliyormuyuz?

Yaparsiniz. Hatta o saatler harici 7 gun 24 saat satabilirsiniz

5.  Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok mutlu oldum, inşallah siz benden daha çok mutlu olacak anlar yaşarsınız.

Bir eve gideyim, akşam oturup hesap yapacağım ve benim hesabım ile sizin tablonuzun hesabı tutarsa anladığımı anlarım.

Eve gitmeyi beklemeden telefonumun hesap makinesi ile çeşitli hesaplar yaptım, sizin paylaştığınız tablonuzdaki değerler ile ( MK karşılığı) tam uydu. Yani tablonuzu anladım.

Her şey için tekrar teşekkür ediyorum, çok önemli ve değerli bilgiler verdiniz. Bu verdiğiniz bilgi bir bütün olarak internette yok , sanırsam fonlar son dönemlerde cazibeli hale geldiğinden dolayı internette konuyla ilgili detaylı bilgi yok.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Eve gitmeyi beklemeden telefonumun hesap makinesi ile çeşitli hesaplar yaptım, sizin paylaştığınız tablonuzdaki değerler ile ( MK karşılığı) tam uydu. Yani tablonuzu anladım.

Her şey için tekrar teşekkür ediyorum, çok önemli ve değerli bilgiler verdiniz. Bu verdiğiniz bilgi bir bütün olarak internette yok , sanırsam fonlar son dönemlerde cazibeli hale geldiğinden dolayı internette konuyla ilgili detaylı bilgi yok.

Herkese iyi forumlar dilerim.
    Ustadim inceliginiz icin ben tesekkur ederim.
    Fonlar hakkinda kimsenin detay bilgisi yok

Yillardir borsayla hasir nesir olan bir dostuma dun fon dedim adini bilirim sadece dedi...

Bir dostuma tcd yi ovdum. Bankaya gitmis vadesiz hesap acmaya
    Bankaci ne icin demis...bizimki anlatmis...
    Bankaci ben sadece ppf bilirim demis...
    Burada iyi bilenler var...aslinda bilginin kotusu olmaz...yeterki herkes bildigini soylesin...syg

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Eyv ustadim
    13. Satir icin yazarsak yani bugunun degerlemdirmesi...

B sutunu o gunku fonun degeri
    C sutunu =((B13/B12)-1)×38647
    D sutunu =C13×0.85×100.000/36500 buradaki 100.000 benim portfoyumun buyuklugu siz kendi degerinizi yazacaksiniz...kademe yaptigim icin 100 k lik deger var burada excelin diger kisimlarini paylasmadim kafaniz karismasin diye...

E sutunu =(B13/$B$2-1)×38647/F13

Bu sutun onemli burada B2 yi sabitleyerek ilk degerimi surekli kullaniyorum...

Bu formulleri olusturunca asagi dogru cekin cekebildiginiz kadar o hesaplar ������
    Üstadım tutup aşağı çektikten sonra sizden farklı olarak kırmızıya boyadığım yerlerde problem ile karşılaştım. Birebir aynısını yapmış olmama rağmen sebebi hakkında öngörünüz var mıdır? Umarım resmi açabilirsiniz yükleyebildim mi emin olamadım

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Okt ppf gibi oldu.kalsakmi yoksa kotu gun dostu olarak dursakmi ?

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bEN MİKTARINI AZALTTIM. kötü gün dostu olarak kalan miktarını tutmayı düşünüyorum, 20 nin altına sabitlerse anca o zaman çıkarım tamamen

Sayfa 998/1001 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •