Sayfa 302/997 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Merkez Bankasının yerinde ve doğru müdahaleleriyle faiz oranları makul seviyelere gerilemiştir, daha da gerileyecektir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Vatandaşlarımızdan, birikimlerini yabancı para yerine Türk Lirası bazlı finansal ürünlerde değerlendirmelerini özellikle istirham ediyorum."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam kampının açılışında partililere hitap ediyor. Konuşmasında MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye geçmiş olsun dileklerini ileten Erdoğan, "Kendisine Refah Partisi olarak teşekkür ediyoruz" ifadesini kullandı. Erdoğan'ın hatasını fark eden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, oturduğu yerde "AK Parti AK Parti" diyerek Erdoğan'ı uyardı. Bir süre sonra hatasını fark eden Erdoğan, gülümseyerek durumu düzeltti.

4. İlkin istirham ediyorumla başlar sonra sermaye kontrolleriyle devam eder.
    Suriyeye gireceksin, milyon dolarlık bombaları oraya buraya atıp atıp duracaksın, dolarla aldığın petrolü benzini yakacaksın, eeee sonra istirham ediyorum siz dolarları bozun ben harcayayım ne güzel dünya.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5. önce soğan sarımsak üretmeyi başarabilsek, ertesi sene uzay mekiği üretiriz.

Eylül ayının zam şampiyonu Sarımsağın ithalatında gümrük vergisi düşürüldü

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/2...isi-dusuruldu/

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    İlkin istirham ediyorumla başlar sonra sermaye kontrolleriyle devam eder.
    Suriyeye gireceksin, milyon dolarlık bombaları oraya buraya atıp atıp duracaksın, dolarla aldığın petrolü benzini yakacaksın, eeee sonra istirham ediyorum siz dolarları bozun ben harcayayım ne güzel dünya.

6. Hükümetle memur sendikaları arasındaki zam pazarlığındaki skandal yeniden alevlendi. Memur-Sen Başkanvekili Semih Durmuş un maaşına yüzde 50,4 zam yapılırken, kendisine 800 bin liralık Audi A6 marka aracı satın aldığı ortaya çıktı.

Kaynak Yeniçağ: Sendika başkanı 800 bin liralık makam aracı aldı!

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...di-251311h.htm

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Vatandaşlarımızdan, birikimlerini yabancı para yerine Türk Lirası bazlı finansal ürünlerde değerlendirmelerini özellikle istirham ediyorum."

7. Kızılay'da karı koca saadeti. Kızılay ın Kurumsal Gelişim Direktörü Levent Canbay ın 16 bin 750 TL maaş aldığının ortaya çıkmasının ardından eşi Şemsi Kamile Canbay ın Kızılay Genel Başkan danışmanı olarak atandığı öğrenildi.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...anisman/225869

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Merkez Bankasının yerinde ve doğru müdahaleleriyle faiz oranları makul seviyelere gerilemiştir, daha da gerileyecektir."

8. Fırat'ın doğusuna yapılması planlanan operasyonla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Artık söz bitti. Hazırlıklarımızı yaptık, gereken talimatları verdik." dedi. Erdoğan'ın açıklamasından bir saat sonra sınırdan gelen fotoğrafta namluların ateşleme için hazır bekletildiği görüldü.

Sayfa 302/997 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •