Sayfa 209/339 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Asıl önemli olan halka arz gelirinin nasıl kullanılacağı. Bunları görmemiz lazım. Ona göre devam edip etmeme kararını verebiliriz.
    Ama şu an gerçekten de şirket değerleme yapmak mümkün değil.. Öncelikle yıl sonunu bilançosunu görmek lazım bana göre..
    güzel bir fabrika faal olmasada kurulu onu yenileyip kapasite arttıracaklar tabi..

cw satışçıları iyi ise mal ydısından iş koparlamaları muhtemel.. ama değil ise gesan geçen sene iş çıkaramadı dogru düzgün.

kcaerin yurtdışı ayağı kuvvetli ve ihracatçı bir firma onun iş alması normal
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Dikkat ettiniz mi bilmem ama endekste Bi durgunluk oluştu ilk 1 saatten sonra şu an sesiz sesiz kerizi uyandırmadan mal toplanıyor
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Şortçuları şu an hafiften Bi korku sardı endeks sert yukarı yaparsa vay hallerine long pozisyonu yazmışlardır parmaklar tuşta olabilir

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Dikkat ettiniz mi bilmem ama endekste Bi durgunluk oluştu ilk 1 saatten sonra şu an sesiz sesiz kerizi uyandırmadan mal toplanıyor
    Durgunluk sebebi desteğe gelmesi. Mal toplamak istese desteği kırardı hızlıca. Stop yapanların malını alırdı...

5. Patron daşı kaynattık içiyoruz sende göster patronluğunu at Bi esaslı kap fark yarat biz de çocuklar gibi şenlenelim olmaz mı

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Durgunluk sebebi desteğe gelmesi. Mal toplamak istese desteği kırardı hızlıca. Stop yapanların malını alırdı...
    Evet biraz öyle birazda düşüşün sağlam temellere oturmaması alğı olması piyasanın tamamı bu düşüşü onaylamıyorum malı yerine koyanlar ekleyip çoğaltanlar var tarihi zirve öncesi son dip olduğunu düşünenler var o sebeple temkinli bir duruş sessizce pozisyon alma gibi gibi

7. Paylaşalım herkes görsün

8. Gün içi şu 400 küsür bini yara yara yıksa tavana yapmışsa temenim

Sayfa 209/339 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz