Sayfa 196/1002 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Milli Eğitimin Bakanlığının Eba sistemine erişimde sorunlar yaşanıyor .

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: (EBA TV 'de yaşanan sıkıntı ile ilgili) Sorunun çözülmesi için çalışma devam ediyor"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Euro/TL 9.0084

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kap : Trabzonspor

Bonservisi Crystal Palace kulübünde olan, kulübümüzle kiralık sözleşmesi bulunan futbolcumuz Alexander Sorloth'un, RB Leipzig kulübüne transfer olabilmesi için yapılan görüşmeler neticesinde Crystal Palace ve RB Leipzig kulüpleri ile anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre; RB Leipzig Kulübü, Kulübümüze, Alexander Sorloth ile olan 31.05.2021 bitiş tarihli sözleşmemizin erken feshi karşılığında aşağıdaki ödemeleri yapacaktır.

1-Sözleşme fesih bedeli olarak 20.000.000.-EUR ödenecektir.
    2-Futbolcunun maç oynama sayısına göre toplamda 2.000.000.-EUR bonus ödenecektir.
    3-Futbolcunun başka bir kulübe transferi halinde, bu transfer dolayısıyla katlanılan maliyetler sonrası kalan transfer karının %20 si kulübümüze ödenecektir.
    4-Futbolcunun ileriki dönemlerde Türkiye'ye transferi söz konusu olması durumunda kulübümüz öncelikle alma hakkına sahip olacaktır.
    Bu transfer dolayısı ile elde edilecek gelirler, Alexander Sorloth'un bonservisini elinde bulunduran Crystal Palace kulübü ile yarı yarıya paylaşılacaktır.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yaaa... Bir de tedbirler alınmasa, halimiz nice olurdu?
    Dötümüz açık kalırdı alimallah.

alıntıdır.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Türkiye uçuyor! Euro 9 Dolar 7.70

https://tele1.com.tr/turkiye-ucuyor-...r-7-70-228242/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Tüketici güven endeksi, 82’ye yükseldi.

Bakan Berat Albayrak, ekonomimiz çok güçlü sinyaller veriyor derken,

Ekonomist Murat Muratoğlu, Güven endeksinde “İşsiz sayısı beklentisi” ve “tasarruf etme ihtimalini” hesaplamadan çıkarılarak oranın yükseltilmesine dikkat çekti.

Ekonomist Murat Muratoğlu kendisine ait resmi sosyal medya hesabından Bakan Berat Albayrak’ın tüketici güven endeksi hakkında yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Murat Muratoğlu paylaşımında ” Ölçüm şablonunu değiştirip “İşsiz sayısı beklentisi” ve “tasarruf etme ihtimalini” hesaplamadan çıkarınca “tüketici güvenin” gerçekten yükseldiğini sanmak ve mesajı almak!

Bakan Albayrak ‘ın sadece baktığı fakat göremediği anlamına gelir!” ifadelerini kullandı.

https://tele1.com.tr/akp-hesaplama-s...kseldi-228241/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

400 bin TL. alan varmıdır gerçekten.Belki vardır başka yerlerde.

Ercan Taner ile Fatih Altaylı, sosyal medya ve televizyon canlı yayınında sert tartışmalar yaşadı.

Taner’in sosyal medyadan “Şerefsizlik yapma” mesajı sonrası Altaylı, tecrübeli spikerin telefon numarasını kameralara gösterdi.

Taner de Altaylı’nın numarasını sosyal medyadan paylaşarak karşılık verdi.

https://tele1.com.tr/futbol-dunyasi-...-girdi-228180/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,393
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Dötümüz açık kalırdı alimallah.

alıntıdır.