Sayfa 668/996 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    İnanın artık bakanı değil sizi takip ediyorum. Bilgilendirme için teşekkürler 302 iyileşen sayısı umut veriyor ama hala hala kayıp sayısı yüksek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teşekkürler İyilesen hasta sayısıyla birlikte bugün yoğun bakım ve Entube hasta sayısının çok çok az artmasida iyi bir haber .. Tabii daha yolun başlarındayiz..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Entübe hastaların yüzde 9 vefat ediyor 🤦🏻*♂️

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Reha ağabeyimiz yokken burada ot bile bitmiyor.
    Kurak çöl olmuş.
    Bekliyoruz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Reha ağabeyimiz yokken burada ot bile bitmiyor.
    Kurak çöl olmuş.
    Bekliyoruz.
    Ekmek yapmaya gitti herkes. Ya da tras ediyorlar kendilerini.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

https://mobile.twitter.com/Who984081...578009600?s=19
    Nano maske

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Rakamlara ben pek takılmıyorum.Beni sevindiren şeyi yazayım sizleri biraz rahatlatır umarım.Hatay belediye başkanı lütfü savaş iki gün önce bir açıklama yaptı.Kendisi enfeksiyon hastalıkları uzmanı bir öğretim görevlisiymiş.Eşi de doktor halk sağlığı profesörüymüş.Dedi ki ocak ayında hatayda zatürreden pek çok ölüm oldu.Cenazelerine gittiğimde çok hızlı seyreden viral pnömoni olduğunu düşündüm.Bulgular corona ile aynıydı.Ben de geçirdim.Bu salgını hatay ocak şubatta atlattı dedi.Şimdi toplumun yüzde sekseni bağışıktır ondan vaka yok dedi.Hakikaten hatay sınır ili gelen geçen belli değil sadece 22 vaka var ölüm falan yok vakalarda şehir dışı bağlantılı.Neyine sevindin derseniz ocak şubatta salgın hatayı vurdu ve nisanda vaka sayısı çok azsa demek ki salgın bir toplumda iki ayda toplum bağışıklığına neden oluyor.Yani mart 13 ilk vaka diyelim ,daha öncedir ya istanbulda neyse,şimdi istanbulda patladı,haziran başı bilemedin ortasında bu iş biter gibi gözüküyor.Ha bu arada çok can kaybı olur ,italya gibi bir süreç yaşanır o ayrı.İstanbul dememin nedeni şu anda salgının memleketimizde her anlamda odaklanılması gereken odağı orası da ondan istanbul dedim,diğer illerde de benzeri bir süreç olacaktır.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Sayın Hocam nihayetinde siyasetçi. Bana çok da güven vermiyor.

Sayfa 668/996 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •