Sayfa 247/628 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 5022 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum ligın başlamasıyla bu fiyatların rısk teşkıl edeceğını sanmıyorum.. Buralar bıle makul fıyatlar sayılır aslında, ama malum kısa zamanda sert çıkınca düzeltmeye yakalanırım korkusu oluşmuyor değil.. Yoksa yenı takım yenı hocasıyla İlk üç mücadelesı verıp sezonun son haftasına kadar şapimpıyonluğu kovalarsa asıl fıyatlamalar o zaman gelebilir..ayrıca nerden baksanız 6 yıl yatan bır senet var kalkmasıda o denlı sert ve yukarı da olabılır..
    Eyvallah katılıyorumda işte düzeltme bekleyen bizlere o imkanı verirmi?düzeltmeyi buradanmı yoksa yüzde elli yukarıdanmı yapar diye düşünmüyor değiliz,böyle düşünmemize neden olan tahtada halaa düzeltme yapacağına dair emareler yok gibi tam aksine bir
    imaj oluşuyor,önemli bir haber sonrası tavandan aşağı yukarı yoğun işlemler sonucunda fiyat gerilerse tamam derizki burada anlaşılan düzeltme gelecek ,öyle bir hava sezinleyemedim yanılıyorda olabilirim.ytd.

2. Ben neredeyse verdığım malın tamamını 100 lot kayıpla gerı aldım.. Taban taban gerı gelmeyeceği izlenımı verıyor bana.. Ya nasıp dıyorum..ayrıca lıgde başarı gelırırse olası endeks düşüşlerindende bızı koruyabılır..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ben neredeyse verdığım malın tamamını 100 lot kayıpla gerı aldım.. Taban taban gerı gelmeyeceği izlenımı verıyor bana.. Ya nasıp dıyorum..
    En son 2018 5. ayda 22 89 görmüş yani tl de tepeleri zorluyor, dolar grafiği ne alemde acaba burayı işlemli kırar geçerse bakakalırız ardısıra, ya risk alıp hedefe er geç ulaşacağına inanıp peyderpey pozisyon alacağız yada risk almayacağız tamamen öngörü meselesi ytd.

4. Mhk başkanı ve ekıbı değişti, not olarak dursun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    En son 2018 5. ayda 22 89 görmüş yani tl de tepeleri zorluyor, dolar grafiği ne alemde acaba burayı işlemli kırar geçerse bakakalırız ardısıra, ya risk alıp hedefe er geç ulaşacağına inanıp peyderpey pozisyon alacağız yada risk almayacağız tamamen öngörü meselesi ytd.
    Bu fıyatlar orta vadede rısk taşımaz not edın bır tarafa.. Tabıkı şahsi görüşüm yanılıyorda olabılırim... Ve yapılan harekette hacımlı mal alınarak yapıldı.. Tavan açmadan buraya gelmedı yanı.. Sındıre Sındıre geldı..demekkı bırılerı de bızım gıbı bırşeyler olacagını, olabıleceğini düşündü ve bu hareketı yaptı.. Geçen yıl ts un 10 tl olacağını düşünse idiniz 2 TL den ts almaymıydınız şuan ts 2 TL dekı fıyatı gıbı gelıyor bana..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
    bu seviyeler kritik direnç seviyelerinin test edilerek kırılması yönünde zorlandığı zorlu ve kritik seviyeler
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu fıyatlar orta vadede rısk taşımaz not edın bır tarafa.. Tabıkı şahsi görüşüm yanılıyorda olabılırim... Ve yapılan harekette hacımlı mal alınarak yapıldı.. Tavan açmadan buraya gelmedı yanı.. Sındıre Sındıre geldı..demekkı bırılerı de bızım gıbı bırşeyler olacagını, olabıleceğini düşündü ve bu hareketı yaptı.. Geçen yıl ts un 10 tl olacağını düşünse idiniz 2 TL den ts almaymıydınız şuan ts 2 TL dekı fıyatı gıbı gelıyor bana..
    Aynen şampiyon olacağına inananlar hiç olmadığı kadar fazla bu yıl,ayrıca 2018 mayısta gördüğü 22, 89 fiyat şu an 37 lere tekabül ediyor çünkü o zaman dolar 4550 ,tahtayı bırakmadıkları görülüyorda işte tamamen risk alıp almama meselesi sonuçta doğmamış çocuğa don biçmek gibi bir durum söz konusu yol uzun,hayırlısı olsun inşallah. ytd.

8. 2018 e göre dolar bazında şirketlerimizin ne kadar ucuzladığı ortada yani dolar düşünün 9 tl olsa yüzde yüz değer kaybı olacak yani yüzde 70 dolar bazında 2018 e göre ucuzlamış zaten şirketlerimiz ytd.

Sayfa 247/628 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •