Sayfa 8/1000 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Karar anı gibi... Daralan üçgen formasyonunda sona geliyoruz.. Piyasa USD yada BORSA yönünde karar vermelidir..

Hayırlısı..

İnvest AZ ye göre;

Formasyonun ortasından çekilen çizginin üst kısmı ile alt çizgisi arasında oluÈâ„¢an şekil simetrik olduğu için “Simetrik Üçgen Formasyonu†adını almıştır.

Simetrik üçgen formasyonu fiyatın gideceği yönü belli etmekte zorlanır. Trendin yönünü görebilmek için formasyonun sona ermesi gerekir.

2.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    O arkadaş sabit oranın görevlisi,ama biri geldi millete kaydı gittiaynı kelimeler,algı-****** vb kullandı gitti...
    Konut topiğin dede biri umutabi ye benzer sözlerle saldırdı,ama orada millet bilenmiş çok yol alamadı,bir başkası da marketler yüzünden,meyve sebzenin pahalı olduğunu falan söyledi,ona da ben bir açıklama yaptım,ama trol borsası son durumunu bende bilmiyorum.
    O biri dediğin öteki spesifik nicki olan kim biliyo musun ? VIOPÇU nicki ile yazan...Nick değiştirip geldi...Ya cezalı ötekinden yada aklınca tanınmayacak sandı...

Doların yükselmesi için maddelerden biride budur , türkiye 70 milyon iken herşey azda olsa yetiyordu, suriyeliler ve diğer ülkelerden insanlar ülkeye geldikçe nüfus 100 milyona çıktı artık hiç bir şey yetmiyor dışarıdan ithal etmek lazım.

4. Her gün çeşitli semtlerde açılan normal semt pazarlarındaki pazarcılar napıyo acaba ? Talep düşünce ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    Yaw Ayhan basgani da Miami ye mi gönderdiler naptilar ?ortadan kayboldu birden ......haberi olan var mı ?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by iboaga59 Yazıyı Oku
    İşte! çok korktuğunuz trol görüntülendi Ek 21744
    Bence bu yaratığa hakaret etmişsin....şimdi pankart açıp ben trol değilim ulen ...derse haklı ....

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Yaw Ayhan basgani da Miami ye mi gönderdiler naptilar ?ortadan kayboldu birden ......haberi olan var mı ?

Sandıkları çaldırmış

Biz king mayami kim kahvede öglen arası king oynuyordum.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 8/1000 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •