Sayfa 66/138 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 521 - 528 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Alıcılar arasında kimler var görebiliyor musunuz
     Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Df alış miktarı 463.630; dfe 12.635
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hatip Ağam nerelerdesin? Sensiz tadı çıkmıyor hubvc ve balat in

3. Gaffur hatıp agan haşna fişneye gitmiştir, parayı buldu Nasıl olsa balat ve Hub da buralara uğramaz artık....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gaffur hatıp agan haşna fişneye gitmiştir, parayı buldu Nasıl olsa balat ve Hub da buralara uğramaz artık....
    Ben bu Hatip Ağa min elindeki balat ve hubvc leri satacagina hiç inanmıyorum.
    Nerdesin Hatip Ağam bir ses ver .Balat ve hubvc de uctuk

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ben bu Hatip Ağa min elindeki balat ve hubvc leri satacagina hiç inanmıyorum.
    Nerdesin Hatip Ağam bir ses ver .Balat ve hubvc de uctuk
    Gaffur agan çukurovada yamanların demiri yıkmanın hesabını yapıyor, ticaret odası başkanı oldu parayıda buldu, buralara uğraması zor artık...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gaffur agan çukurovada yamanların demiri yıkmanın hesabını yapıyor, ticaret odası başkanı oldu parayıda buldu, buralara uğraması zor artık...
    Faso Ağam sağolsun çok para kazandırdı Hatip Ağam. Gırgır samatamiz da iyiydi .Faso Ağam eşleşen ve bekleyen lotlaei yazar misin sana zahmet

7. Balat

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Faso Ağam sağolsun çok para kazandırdı Hatip Ağam. Gırgır samatamiz da iyiydi .Faso Ağam eşleşen ve bekleyen lotlaei yazar misin sana zahmet

2 gündür tavandan yazıyoruz, hiç alamıyoruz, alan nasıl alıyor?

8. Selamün Aleyküm cümleten.Gercek kimliği mle yazıyorum arkadaşlar.Dun seans sonuna doğru abimin beyin kanaması geçirdiği haberini aldım.Allahima çok şükür kanama durdu.Hastanedeyim.30 bin lot hubvc ve 30 bin lot Balat larimi tutuyorum.
    Kısa vadeli düşünmeyin bu iki hissede . Selametle Balat ve hubvc ortaklarim.

Sayfa 66/138 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •