Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1. Viopta Aralık sonu dolar faizi 20,5

Dolarımı neden al sen ye diye faizsiz teslim edeyim?

Bizden elde edilen karlarla 3-5 yerden huzur hakkı alan bürokrartlara gitsin diye mi?

Benim eşim, çocuğum belediye otobüsü ile durakta beklerken bunların eşleri, özel üniversitede okuyan bebeleri HELAL KAZANDIKALRI ile aldıkalrı son model BMW X5 ile geçip gidiyor.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Yüzde 98 D O L A R....

Opsiyon yaptık. Faizi peşin vermişlerdi. Faizi de Nkloy repoya yatırdık.

Faizin faizini aldık.

Neymiş NAS varmış. Faizi sevmezmiş.

Yahu faizin faizi olur mu?

Oluyor işte.
    Eski klasik opsiyonmu ..yoksa bu yeni çıkan kkm lere opsiyonmu.

3. TCMB brüt rezervleri 3,5 milyar dolar, net rezervleri 2,4 milyar dolar azaldı

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...HygqXi0tg&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    TCMB brüt rezervleri 3,5 milyar dolar, net rezervleri 2,4 milyar dolar azaldı

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...HygqXi0tg&s=19
    Hiç problem değil. Kelle paça çorbasını avrupadan daha ucuza içiyorum. Avrupalılar düşünsün.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Viopta Aralık sonu dolar faizi 20,5

Dolarımı neden al sen ye diye faizsiz teslim edeyim?

Bizden elde edilen karlarla 3-5 yerden huzur hakkı alan bürokrartlara gitsin diye mi?

Benim eşim, çocuğum belediye otobüsü ile durakta beklerken bunların eşleri, özel üniversitede okuyan bebeleri HELAL KAZANDIKALRI ile aldıkalrı son model BMW X5 ile geçip gidiyor.
    bahrinin yaptığı tl den dönüşlü kkm..
    dolardan dönüşlü kkm yapan bireysel zaten çok azdır. onu yapan şirketler..

6. Bugün Vakıfbank'ta annemin KKM mevduat sonuydu. Bankaya opsiyon yaparlar mı demiştik (buradan öğrendik); yazlıktaki şubeye gelmemizi ve evrak imzalamamızı istediler. Dün onlarca evrak imzaladık. Ama bugün onay vermedi sistem. Çünkü en az 100.000 dolarlık yapıyorlarmış. %1 faiz.

7. rodeo
    34 gün
    %3.5
    74k $
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bono .mevduat .kkm ?
    Özel şirket bonosu aldım, geri ödemelerini düzgün yapan ve şu zamana kadar hiç sorun çıkarmamış

Sayfa 53/1001 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •