Sayfa 965/997 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    korkarım 1 dolar 1 euroya 1 sterline yenileceğiz böylece üçlü oldu yani tripod değil mi kardeşlerim bunlar illümünati dış güç bunlar biz yorulup uğraşmayalım Allah bize tuzak kuran dıj güçlerin belasını versin amin boş geçmeyelim az çok demeyelim
    eehhhh eeeyyyyyy...

2. Dünyada en diri ve güçlü duran iki endeks var bence...
    S6P ve DAX

DAX'tan bir kaç senet grafiği paylaşıyorum..

Buna bakınca bizdeki bankalar gözüme çok pahalı gözükmeye başladılar..

2008 krizinden sonra Deutche Bank iflah olmamış...

Bunlarda başka farklı senet grafikleri..;

Senet 20 yıldır sürünüyor..

Yazılım firması..

Sanayilerle yürümüş kısaca...Uzun yıllar sürünen başka sirketlerde var orada...
    Son düzenleme : Karatay; 17-06-2021 saat: 00:13.

3.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Eeee yarın için fikriniz nedir?
    herşey mümkün

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    o ne be?

vurduğu zaman ses gelmeli...200 bp hiç değilse...gazoz olma efsane ol modu...

bu arada evet bu mb başkanı değil miydi naci ağbalı eleştiren? e koltuk senin indir faizi...
    200 bp indirse reis ona en zırhlısından bir merso hediye eder.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

5. . Bugun Goruntuyu begenmeyince viopta onsu 10 dolar zararla kapattik. iyi yirtmisiz.
    Pala pustu yine dunyayi ters koseye yatirdi.

6. Gun boyunca hic ekrana bakamadim . Bugun altindaki dusus icin bir haber felan varmi ?
    ....

7.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Gun boyunca hic ekrana bakamadim . Bugun altindaki dusus icin bir haber felan varmi ?
    Likiditeyi azaltmakta kullandıkları ters repo faiz oranını arttırmışlar, DXY roketledi, bugün FED den gelen açıklamalar şimdilik aynen devam edeceğiz değişen bir şey yok gibi şeyler, US10Y ya bu yüzden düzeltmesini bitirdiği için veya DXY ile korole kalarak arttı. Altın da dolayısıyla sert sarktı...

DXY hareketini bitirmek üzere, muhtemelen XAUSD 1840 lara kadar tepecek..

Yarın veya devam eden günlerde borsaların sert düzeltme ihtimali var....bence tabi...bu da bütün bunların hareketine senkronize olur..Hazır grafiğim yok ama DJI 2000 puan sarkabilir, belki geçiştire de bilir, hep yaptığı üzere...

8. Tesekkurler Diger baslikta sayiminizi gordum ordan yazacaktim buraya cevap vermissiniz

1810 bekledigim rakamlardi 1750 maliyetli var elimde ama ustten ve alttan al dusunmedim . aksine 1810 lardan ilave yapacaktim yalniz altin ile birlikte gumusunde 26 lara dogru bir geri cekilmesini beklemekte idim o biraz kisa kaldi
    Bundan dolayi ekleme konusunda kararsiz kaldim .

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Likiditeyi azaltmakta kullandıkları ters repo faiz oranını arttırmışlar, DXY roketledi, bugün FED den gelen açıklamalar şimdilik aynen devam edeceğiz değişen bir şey yok gibi şeyler, US10Y ya bu yüzden düzeltmesini bitirdiği için veya DXY ile korole kalarak arttı. Altın da dolayısıyla sert sarktı...

DXY hareketini bitirmek üzere, muhtemelen XAUSD 1840 lara kadar tepecek..

Yarın veya devam eden günlerde borsaların sert düzeltme ihtimali var....bence tabi...bu da bütün bunların hareketine senkronize olur..Hazır grafiğim yok ama DJI 2000 puan sarkabilir, belki geçiştire de bilir, hep yaptığı üzere...
    ....

Sayfa 965/997 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •