Sayfa 298/1122 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Ford Otosan
    IST: FROTO
    Folgen
    ÜberblickVergleichenFinanzen
    279,80 TRY −2,20 (0,78 %)heute
    16. Mai, 12:11

Borsa tam balon.!!!
    Fordotosanda çökmeye devam edecek.!!
    Ayrıca TL nin eksi taşıma maliyeti .!!
    Aylık %3-7 değer kaybı.!!

Tarihe not düşelim.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Nkolay'ın 21 olacağı söylendi

3.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Nkolay'ın 21 olacağı söylendi
    Evet. Cuma günü , Bana da banka md. yrd. '' paralarınızı çekmeyin, pazartesi 21 yapıyoruz '' demişti. Ben de buna istinaden form okurlarına yazmıştım. Yalancı pozisyonuna düşürdü beni md. yrd. Söz çok mühimdir. Güvenimi kaybettiler.

Ekonomi striptiz yapıyor.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Evet. Cuma günü , Bana da banka md. yrd. '' paralarınızı çekmeyin, pazartesi 21 yapıyoruz '' demişti. Ben de buna istinaden form okurlarına yazmıştım. Yalancı pozisyonuna düşürdü beni md. yrd. Söz çok mühimdir. Güvenimi kaybettiler.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!

Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Nkolay'ın 21 olacağı söylendi
    Gece gündüz para basıyorlar.!!!
    Bak 200 TL nin dövize karşı, enflasyona karşı değeri sıfıra doğru hızla eriyor.!!!
    Kediye ciğer teslim edilmez.!!
    TL de çöküş hızlanarak devam edecek.!!
    Hiperenflasyon tam gaz yolda.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    1-2 güne kadar yaparlar diye bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    o zaman kısa bir süre sonra arttırırlar.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 298/1122 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •