Sayfa 154/1001 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Endeks sene başına geri döndü vadeli bakalım kırmızı olacak mı

2. anladığımız kadarıyla açığa satış hissenin fiyatını düşürüyor dolayısıyla endekside beraberinde mıknatıs gibi aşağıya çekiyor.
    peki bu hisseyi satanlar ne zaman geri alıyorlar

.

Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Burası da tutmadı gibi. Ben en az bir gün tutar diyordum. Olacak iş değil. 4233 var bir sonraki. Orayı deneyecek besbelli. Orası önemli bir seviye. Mart-Nisan-Mayıs'ta ciddi maliyetler yapıldı orada. Oranın alt desteği 4056'da.
    Benim açımdan durum böyle. 4. dalga dibi 4290 ile 4070 arasında bir yerde olmalı.

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    anladığımız kadarıyla açığa satış hissenin fiyatını düşürüyor dolayısıyla endekside beraberinde mıknatıs gibi aşağıya çekiyor.
    peki bu hisseyi satanlar ne zaman geri alıyorlar

.
    Gün sonu kapatılması gereklidir. Yani hisseyi alıp poz kapatırsınız.
    Kapatmazsanız aracı kurumunuz kendi içinden ya da başka yerden hisseyi ödünç olarak kiralamak zorunda kalır. Parasını da sizden alır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,676
    Adamlar resmen bizimle kafa buluyor.Bildiğin oyun oynuyor,madrabazlık yapıyor.

İSTEDİĞİMİ YAPARIM, DİYOR.öyle bir anda devreyi kesiyor ki ,o zamandan sonra endeks açılmıyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Son 1 ayda bu endeksin girdiği 6. devre kesici!
    Hakikate rezillik, kepazelik. Başka bir şey değil. Türkiye kendi savaşa girse veya büyük bir doğal afet olsa, yüzyılın krizi patlasa, vs o zaman dahi abartılı derdik böle bir şeye ama şu an net bir sebep olmadan, çevresel faktörler ve içerdeki sermaye dalgalanmaları ile yaşıyoruz bunu.

18 ocak ve bugün olan devre kesmelerde zaten yine başrol bofa ve yatırım finansındı. 20 aralık sonrası yaşanan duble devre kesici günlerinde de öleydi diye hatırlıyorum. Çok hoşlarına gitti bu, sürekli yapıyorlar. Bakalım 2022 yılını toplam kaç devre kesici ile kapatacağız...
    Geçen hafta yine böyle bir düşüş yaşanmıştı bende yine aynı şeyleri yazmıştım.
    Bundan sonra hiç %1 veya %2 düşüş görmeyeceğiz... Eğer düşüş başladı mı %5-6 olacak çünkü çok korkunç bir düzen kuruldu son yıllarda bu emir iptali ve robot işlemlerden sonra...
    Örneğin en hacimli kağıt Garan sabah 12.07 di..Her bir kademede yaklaşık 500 bin-1 milyon lot vardı. 11.80 olduğunda aşağıdaki emirler boşaldı ve 100 bin hatta daha düşük lotlarla kademeler helva gibi dağıldı. Geçen hafta da aynısıydı..
    1. si borsada maalesef hiç alıcı yok...Karşılıklı işlemlerle gün içi sadece yalandan hacim oluyor..
    2. si yeni düzen borsa tamamen hayali ve manipülatif tahtalardan oluşuyor...Alışta gördüğümüz lotlar bir anda silinip kademeler çıplak kalıyor ve düşüş bir anda çöküşe dönüyor..
    Eski kurallar tekrar gelmedikçe bu artık çok sık olacak ki zaten oluyor.
    Devre kesmek inanılmaz para kazandırıyor adamlara ve çok daha sık olacak.

İran 10 gün demiş..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Rusya'da döviz alımları askıya alındı

Sayfa 154/1001 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •