Sayfa 1031/1044 İlkİlk ... 315319319811021102910301031103210331041 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 8,241 - 8,248 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

XU100...

Kafa karıştıracak hareketler yapmaya devam ediyor...!!!

Var olan en yakın boşluğu kapatmışa benziyor. Hemen oradan da destek alıp yeniden yukarı kafayı kaldırmaya çalışıyor...

Fakat olması gereken önce ortalamaya kadar değmesi, daha sonra kendisine yön bulması ve bu yönün özellikle de Bollinger Band 'ın alt bandına değmesinden sonra başlaması gerekliliğidir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Bir diğer analizimize göre de yine yeni bir formasyon oluşturdu. Bakalım gerçek mi, sahte mi...?

Çok önemli analizlerden olan RRG 'ye göre ise;

- Haftalık her geçen gün zayıflıyor ama gizliden de toparlanıyor. Eğer sert düşmez ise yatayda hareket edecek anlamı çıkabilir. Sert düşerse de bu defa düşüş derinleşir ve yeni bir dip oluşma ihtimâli oluşur...

- Aylıkta ise yeni yeni başlayan olumsuz zayıf bölgeye giriş söz konusu. Bu bize, toparlanamadığı zaman, düşüşün uzun vade için ciddi boyutlara ulaşabileceğini gösterir. O nedenle aylık kapanış önem arz ediyor...

- Günlükte ise, zayıflama emâreleri var ama henüz kesinleşmiş bir düşüş meyili yok. Şu anki durum yine yataya işaret ediyor...

- Dikkat çeken önemli şeylerden birisi de ortalamaların 7.7xx - 7.8xx aralığında toplanmış olmasıdır. Burayı aşağı kırarsa bir aşağıdaki ortalama devreye girer. Daha önce destek olan 100 günlük ortalama yine destek olacak mı hep birlikte göreceğiz. Eğer bunu da kırarsa ki, bunu aylık ve haftalık kapanış ile daha net olarak görebileceğiz, o zaman 200 günlük ortalama hedefe girer... 6.613...

Bir şekilde kendisine yön belirleyecektir. Bu yönü görene kadar beklemede kalmak olası zararlardan bizleri koruyacaktır...

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Amin.
    Kardeşim, bebeğim, öğretmenim de aynı yaşta gitti.
    Kora dönüşse de o yakıcı alev, hiç küllenmeyecek gibi.
    Acılar asla unutulmuyor, bazıları çok çok zor acılar...

Allah sizlere sağlıklı uzun ömürler versin. Kaybettiklerimizin mekanları cennet olsun inşaAllah...

Yine döndük kürkçü dükkanına. Günlerden pazartesi ve evden gönderildim...

Parkımızın kışa girerken ki manzaraları...

6. Sağlıklı mutlu bir hafta dilerim.

Manzara güzel üstad hayırlı işlerin olsun.

7. XU100 Haftalık pivot rakamı 7958, ilk direnç 8064.

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Turuncu trend üzerinde tutundu ve bir yükseliş başlattı gibi. Yeşil trend 48.70 civarı. Hacimde ki bar düşük gibi gözüküyor izleyelim bakalım.

Yeşil trend üzeri haftalık kapanışlar güzel olur. Üzerine çıkamaz ise burada biraz dinlenmeye çekilebilir.

Sayfa 1031/1044 İlkİlk ... 315319319811021102910301031103210331041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •