Sayfa 45/208 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    tecrübeli arkadaşlara şunu sormak isterim. anlık güzel fırsat yakaladığınızda hızlı hareket etmek gerekiyor belli ki. aynı anda al-satı nasıl yapıyorsunuz, kendiniz mi yoksa mt aracılığıyla mı?
    Robot yazdım, viop ve spot işlemlerini aynı anda (aralarına 50 milisaniye fark koydum, bu sayede işlem atlamasının -time out- önüne geçmeyi amaçladım) yapıyor.

Manuel işlem yapmak maharet istiyor, özellikle aynı fiyattan poz kapatmak:-) yapabilenleri tebrik ederim.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Robot yazdım, viop ve spot işlemlerini aynı anda (aralarına 50 milisaniye fark koydum, bu sayede işlem atlamasının -time out- önüne geçmeyi amaçladım) yapıyor.

Manuel işlem yapmak maharet istiyor, özellikle aynı fiyattan poz kapatmak:-) yapabilenleri tebrik ederim.
    sayın kafkaf senin şu robotu bende isterdim.
    ancak yazabilme bilgim yok.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku

ben hem sizi hem manuel yapabilenleri tebrik ediyorum

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    saçma bir soru mu olacak bilmiyorum ama.. önce hangi işlemi yapmayı tercih ediyorsunuz.. viop mu spot mu? mantıken hiç önemi olmaması gerekir ama atladığım bir şey varsa diye soruyorum.
    Önce spot alış yapıyorum.
    Viop bacağı gerçekleşmezse elimde hisse olur.
    Akmaz kokmaz dursun.
    Bu şekilde elimde kalan hisseler oldu. Bazısını sattım, bazılarını hala taşıyorum.
    Dediğim sağlam hisseler için geçerli tabi, isgyo vs. gibi hisselerde olmaz bu

5.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    sayın kafkaf senin şu robot bende isterdim.
    ancak yazabilme bilgim yok.
    İdeal ve foreks te arbitraj robotları mevcut aslında. YouTube da kullanım videoları da mevcut. Biraz inceleyin isterseniz.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Akmaz kokmaz dursun.
    Bu şekilde elimde kalan hisseler oldu. Bazısını sattım, bazılarını hala taşıyorum.
    hmm. mantıklı. teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Akmaz kokmaz dursun.
    benim elimde tskb kaldı.
    bekletiyorum.

saatlik grafikte bir düşüş kanalı açtı kendine;
    dirençe yakın kapadı.
    düşen direnci kırarsa zaten önü açık.
    kanalın desteğine gelirse maliyet düşürmek için alım yapmak üzere bekliyorum.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    İdeal ve foreks te arbitraj robotları mevcut aslında. YouTube da kullanım videoları da mevcut. Biraz inceleyin isterseniz.
    trade etmeyi kalp krizi sonrası bırakmıştım.
    stress den uzak durmam gerekiyordu.
    o sebepten mevduata takılıyordum.

bu viop işi faiz gibi garanti geldiği için aklıma yattı.
    ama yine trade işi var işin içinde kanıma giriyor.

Sayfa 45/208 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •