Sayfa 397/829 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 6629 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçen haftalarda düşen trend çizgisi 216 daydı..orayı geçtiğinde çıkışı ivmelendi...aynı trend çizgisi ise bu gün 197 civarlarındadır...bir kaç gün sonra ise 195 seviyelerine inecek....eğer orayı test edecek ise ?? ve düşen trend çizgisinden onay almak niyetinde ise sıkıntı büyür...

psikolojik olarak desteklerimiz 230....220....210...200 ...ve trend cizgisi olan 195-197 civarları...artık ne yapar bilemeyiz...
    usta sasa ve hektasın peşine takılmış sasa ve haktasda yatırımcılar illahlah ediyor bendede var tabi, ama spk ne iş yapar anlamadım patron tahtacı ile ortakmı aklıma geliyor.tlden çıkıp coinlere gidenlerde var.

2.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    usta sasa ve hektasın peşine takılmış sasa ve haktasda yatırımcılar illahlah ediyor bendede var tabi, ama spk ne iş yapar anlamadım patron tahtacı ile ortakmı aklıma geliyor.tlden çıkıp coinlere gidenlerde var.
    iki üç hafta önce ben altın ve coinlere sıcak baktığımı twiteer hesabımdan söylemiştim...o vakitler gram altın 1086 tl idi..bu gün 1162 tl olmuş...coinler de o sırada çok ucuzdu...ben coinlere yatırım yapmıyorum ama yapanlara alınabilir demiştim..bu gün bir iş arkadaşım coinlerin iyi toparladığını söyledi...kendisi ilgilidir...

altın risk sevmeyen yatırımcı profiline uygundur...coin ise aşırı risk seven yatırımcılara uygundur...ben buna rağmen borsa diyorum...kaliteli hisselerde uygun da maliyet yapılırsa kazanç oranı çok yüksek...

şu anda borsaya alternatif oluşturabilecek iki şey de altın ve coinlerdir...dediğim gibi benim yuvam borsadır..ben borsadan şaşmam...çünkü bildiğim ve güvendiğim bir yatırım aracıdır...biraz da alışkanlık yaptı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    psikoloji çok önemli..çıkacağına inanıldığı zaman sürü psikolojisi ile yatırımcılar saldırıyor...düşecek psikolojisi hakim olduğunda da herkes nasıl olsa daha aşağıdan yerine koyarım düşüncesi ile satıyor....

yatırımcı arı gibidir...bal gördüğü yere uçuyor...sopa gördüğü yerden de hızla kaçıyor...
    Sopa sözü iyiymiş Bu kadar volatil olması cezayı getiriyor malesef

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Sopa sözü iyiymiş Bu kadar volatil olması cezayı getiriyor malesef
    dostum senin borsadaki hareket tarzını gördüğümde borsaya ilk girdiğim yıllarım aklıma geliyor...tıpkı senin gibi hareket ediyordum...hareket olan yere gidiyordum hep sopa yiyiyordum...öyle ki bazen 3-5 hisse çok kısa sürede değiştirir bunlardan bir tanesinde bile %1 kar görsem rahatlayacak duruma geliyordum...adeta tüm borsa el birliği yapıp bana kazandırmama üzerine söz birliği yapıyor izlemini ediyordum...sonunda iki sermayeyi kayıp ettiğimde yanlış olanın ben olduğuna karar verdim...borsa ve hisseler kendi ahenkleri içinde hareket ediyorlar....

hisselere diplerinde iken ve stabil iken girilmesi gerektiğini yıllar sonra öğrendim...çok hareketli dönemler ise hissenin artık satılma dönemleri olduğunu gördüm...temel analiz çok çok önemli..çünkü hisseler eninde sonunda temeline göre ya çıkar yada inerler...sonrasında da teknik bilmek lazım...sonrasında takas analizi de çok değerli...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. tahtayı yapan grup içerden haber alıyor cuma sasa ya ceza uzatımı geleceğini bildiğinden aşagı dönderdi şimdi de sattıklarını yerine koyacaktır. ytd.

6. güzel dayak yedik bugun tahtacı hava pusluysa hiç affetmiyor ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. Gapi kapattığı yerden 2000 lot ekledim..bi 3000 lotta eğer gelirse 190-200 arasından alır 2-3 yıl beklerim.

8. Perihan tantug ve paşa Hakan'ın son programını muhakkak izleyin. Nasıl bir şirkete ortak olduğumuzu göreceksiniz.

Sayfa 397/829 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •