Sayfa 774/856 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824 ... SonSon
Arama sonucu : 6844 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Keskinoglu olabilir mi acaba. Bir haber daha var. 2020 ilk yarisinda helâl gida urunleri entegre uretim tesisi kurma planlari varmis ama bunun yeri belli degil.

2.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Banviti yuzde kac kapasite ile kullaniyor acaba? Fabrika ful mu calisiyor
    Bunu Ssregitoss arkadas iyi yanitliyabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Keskinoglu olabilir mi acaba. Bir haber daha var. 2020 ilk yarisinda helâl gida urunleri entegre uretim tesisi kurma planlari varmis ama bunun yeri belli degil.
    Demin ben yaziyordum sildim sonra.benimde aklima geldi.maddi olarak zor durumda galiba.3 te 1 kapasite calisiyormus.fakat brf alsa bile ayri alirsa banvite faydasi olmaz.hatta zarari olabilir ciro acisindan.banvite satin aldirimi yada birlestirirmi acep ?senin haber 12 kasim bugun tarihli galiba.

4. Haber yeni evet 3 saat once dustu. Banvitten ayri almasi sacma olur. Kasada parada var ortam musait yani banvit icin. %82 yabanci oraninin sebebi buysa uzay formasyonu hayirli olsun.

5. https://www.borsagundem.com/haber/br...alacak/1450085

2017 de banvitten önce de keskinoğlu ile satınalma görüşmeleri yapılmış fakat sonuç alınamayınca banvitle anlaşmışlar,şuan banvitin pazar payı %12,keskinoğlunun ki ise % 8-9 larda diye biliyorum

6. Bu haberle bu tahtayi burda tutan tahtaci onunde egiliyorum. Alis firsati neden verdigini anlamadim ama hayirlisi.

7.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Bu haberle bu tahtayi burda tutan tahtaci onunde egiliyorum. Alis firsati neden verdigini anlamadim ama hayirlisi.
    Resmi açıklama gelirse hareket hızlanır. Satınalmanın banvit üzerinden mi olacağı yoksa direkt brf nin kendisi mi alacağı belli değil henüz.

8. Resmi aciklama gelmeli isin asli. Sonucta ana ortak aciklama yapmis belirsizlik giderilmeli ama ne zaman. Ayrica brf direkt bile satinalsa olumlu olur. Bence direkt almaz banvit ustunden yurur.

Sayfa 774/856 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •