Sayfa 839/1000 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Neyse bu vesileyle bende doneyim bahanem olsun yonetim af çıkarmıştı bende geldim derim döndüm desem reha gaya donmem üzerine 3 sayfa yazar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Atatürk ne yapsın hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir diyen bir adam.Kadınlara o yıllarda dünyada eşi benzeri olmayan haklar vermiş,cocuk bayramı demiş,gençlik bayramı demiş,köylü milletin efendisidir demiş zamanının değil bu yüzyılın ötesinde fikirlerini hayata geçirmiş.İstikbal göklerdedir demiş,bunu montaj da olsa az bişi becerdiğini düşünüyorsan atam işte sana layık olmaya çalışıyoruz falan demen gerekirken gel bu topikte siyaset yap sonra cimer şu bu ,yok ya biz adam olmayız.Kardeşim Atatürkle derdin ne neyi yanlış yapmış adam, yaz da biz de cevap vermeye değecek bir şeyler varsa cevap verelim.Savarona falan ayıptır yahu.

3. https://paranormalhaber.com/index.ph...-gelistirilir/

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Kavga var dediler geldik
    Noldu ne alıp veremediniz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Ramazan Bayramı hatırına yönetim af çıkardı,Daha bayram bitmeden taraflar savaş çıkardı.. Mübarek günde ne ayıp şey yahu..

Kavga yok yahu, sadece ufak tefek atışmalar, abartmayın...

En fazla sittir git dendi, haaa... bir de hıyarın nereye monte edileceği vardı, olan bu...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. QUOTE]Dolar forumunu kapattırmak için yeni gelen birileri provakatif paylaşım yaptı.
    Eski moderatör ve arkadaşları toplu tecavüz girişimi yapmaya çalıştı.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrar belirteyim felix35 aftan yararlanan birisi degil .. Son yazdıkları sebebiyle de süresiz forumdan az önce atıldı . Kurallar dahilinde herkesin forumda paylaşım yapmasını forumdan faydalanmasını istiyoruz , kurallara uyulduğu sürece sorun yok .. İyi akşamlar herkese ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 839/1000 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •