Sayfa 98/370 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 2957 madde; 777 - 784 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. İşlem hacmi bugün daha az sanki, bana sanki bugün/yarın yavaş yavaş buralardan yukarı dönecek gibi geliyor. Teknik veya temel olarak çak anlamıyorum, tamamen hissiyat. Yaşayıp göreceğiz bakalım ne olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    İşlem hacmi bugün daha az sanki, bana sanki bugün/yarın yavaş yavaş buralardan yukarı dönecek gibi geliyor. Teknik veya temel olarak çak anlamıyorum, tamamen hissiyat. Yaşayıp göreceğiz bakalım ne olacak.
    142888 lot işlem hacmi azmı diyorsun yıllarca üç beş bin on bini geçmez çok gördük neyse birileri bu gün seans kapanışına doğru gidiyormuş havası mı verdi yoksa başka bir durummu anlamadım hayırlısı bekleyip göreceğiz deprem riski olan bölgelerde kentsel dönüşüme ağırlık verileceği aşikâr bu yaşadığımız büyük deprem felaketinden sonra inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin hisseleri ileride iyi yerlere gelecegi düşüncesindeyim tabiki benim düşüncem kimseyi bağlamaz y.t.d olarak düşünülmesin

3. Peşpeşe kap geldi genel kurul 27 Mart yorumları alalım

4. 156.5 KAR Hayırlı olsun

5. Yine temettü vermiyor. Çember daralıyor bakalım.

--gene nakit üretememiş...ticari borcunu ödemeyerek yılı kurtarmış...

her ikisi de aylık grafik....

öncekinde trende kadar düştü.....şimdikinde henüz net yön yok; ama göstergeler tatsız...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

her ikisi de aylık grafik....

öncekinde trende kadar düştü.....şimdikinde henüz net yön yok; ama göstergeler tatsız...
    FT2 geldin ya kağıt yine cenabet oldu demektir geçmiş olsun......

Sayfa 98/370 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •